MAZOWIECKA BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA

mrot-mazowsze-biblioteka-podroznika-3x2

Zastanawiacie się, gdzie w weekendy i wakacje wybrać się na Mazowsze? W takim razie doskonałym prezentem właśnie dla Was będzie nie jeden przewodnik, nie dwa, nawet nie trzy ale cała Biblioteka Podróżnika z przewodnikami dla różnych dziedzin turystyki, zainteresowań, pasji, sposobów zwiedzania. Mazowsze - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Według doświadczonych globtroterów dobre przygotowanie to połowa sukcesu każdej wyprawy. Dlatego warto sięgnąć do mazowieckiej Biblioteki Podróżnika. Dzięki lekturze będziemy wiedzieli jeszcze przed wyjazdem: kto, co, gdzie, kiedy, dlaczego i po co... A sukces weekendowego czy uropowego wyjazdu będzie gwarantowany!


Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach swych działań na rzecz promocji turystyki wydał kilkadziesiąt tytułów książkowych i map. To nieoceniona pomoc w poznawaniu naszego regionu, którego walory często jeszcze nie są doceniane. A szkoda, bo jest gdzie pojechać, jest co zwiedzić, jest gdzie skosztować lokalnych specjałów, jest gdzie odpocząć, są miejsca i szlaki doskonałe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, wodnej, konnej, kulinarnej czy dowolnej, której zapragniecie. Wszak Mazowsze - to weekend tylko dwa kroki stąd!

Konserwatyści ceniący dotyk papieru i kolejną cenną pozycję na półce z książkami muszą udać się osobiście na stoisko Mazowsza podczas jednej z tegorocznych turystycznych imprez targowych. W tym sezonie będzie ku temu jeszcze kilka okazji - szczegółowa lista imprez i ich terminy dostępne są tutaj: http://mrot.pl/7-aktualnosci/1370-mazowsze-na-targach-turystycznych-2018


A dla niecierpliwych mamy rozwiazanie natychmiastowe! Wersje elektroniczne w formacie PDF większości przewodników i map można pobrać bezpośrednio ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - wystarczy wejść tutaj: http://www.mazovia.pl/wydawnictwa/publikacje-o-mazowszu2/

Do zobaczenia na szlakach Mazowsza!

mrot-mazowsze-bibloteka-podroznika-16x9
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress