MAZOWIECKA BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA

mrot-mazowsze-biblioteka-podroznika-3x2

Mamy w końcu wakacje! Jeśli nie wiecie, gdzie wybrać się na krótszy wypad lub na dłuższą wyprawę, to podpowiadamy - na Mazowsze! A wtedy świetnym źródłem informacji będzie Biblioteka Podróżnika z przewodnikami dla różnych dziedzin turystyki, zainteresowań, pasji, sposobów zwiedzania. Na Mazowszu każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Według opinii doświadczonych globtroterów dobre przygotowanie to połowa sukcesu każdej wyprawy. Dlatego warto sięgnąć do mazowieckiej Biblioteki Podróżnika. Dzięki lekturze będziemy wiedzieli jeszcze przed wyjazdem: kto, co, gdzie, kiedy, dlaczego i po co... A sukces urloowego czy weekendowego wyjazdu będzie gwarantowany!


Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach swych działań na rzecz promocji turystyki wydał kilkadziesiąt tytułów książkowych i map. To nieoceniona pomoc w poznawaniu naszego regionu, którego walory często jeszcze nie są doceniane. A szkoda, bo jest gdzie pojechać, jest co zwiedzić, jest gdzie skosztować lokalnych specjałów, jest gdzie odpocząć, są miejsca i szlaki doskonałe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, wodnej, konnej, kulinarnej czy dowolnej, której zapragniecie. Wszak Mazowsze - to weekend tylko dwa kroki stąd!

Wersje elektroniczne w formacie PDF większości przewodników i map można pobrać bezpośrednio ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - wystarczy wejść tutaj: http://www.mazovia.pl/wydawnictwa/publikacje-o-mazowszu2/

Do zobaczenia na szlakach Mazowsza!mrot-mazowsze-bibloteka-podroznika-16x9
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress