KONKURS HOTEL Z POMYSŁEM 10-LECIA ROZSTRZYGNIĘTY

mrot-hotel-narvil-1Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie konferencji Hotel Investment Trends wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki jubileuszowej edycji konkursu Hotel z pomysłem 10-lecia.  Wśród zwycięzców znalazł sie również przedstawiciel Mazowsza - Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku. Wszystkim laureatom gratulujemy.


Zwycięski tytuł „Hotelu z Pomysłem 10-Lecia” został przyznany hotelowi andel’s by Vienna House w Łodzi. Anna Olszyńska, General Manager andel’s Hotel Łódź, tak podsumowuje wyniki konkursu – „Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia, które jest dla nas jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych. Pokazuje, że osiągnęliśmy sukces – biznesowy i wizerunkowy, że design, lokalizacja, jak i „dusza” naszego obiektu, czyli oferta oraz jakość obsługi są ogromnym potencjałem, który dobrze wykorzystujemy”.


Laureatów w 2 kategoriach - Hotel Sieciowy 10-lecia i Hotel Niezależny 10-lecia - wyłoniła kapituła konkursowa, w składzie której znaleźli się najlepsi architekci i projektanci wnętrz hotelowych, doradcy hotelowi, a także przedstawiciele organizacji branżowych i specjaliści z poszczególnych obszarów hotelarstwa. O kolejności na liście decydowała liczba głosów oddanych przez jurorów na poszczególne obiekty – zwycięzców edycji konkursu Hotel z Pomysłem z lat 2007 - 2016. 


Zasady wyboru w edycji jubileuszowej były takie, jak w corocznych edycjach: ocenialiśmy ideę i jej przełożenie nie tylko na rozwiązania funkcjonalne i architektoniczne obiektu, ale także na innowacyjność oferty i jakość świadczonych usług. To nie były łatwe głosowania – musieliśmy ponownie przyjrzeć się laureatom wszystkich wcześniejszych edycji „Hotelu z Pomysłem” i z tego grona obiektywnie wyłonić najlepszych z najlepszych w ostatnim dziesięcioleciu. – powiedział Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”.

Głosowanie jury wyłoniło następujących laureatów w ramach 2 kategorii konkursowych:

Hotele Sieciowe:
     III miejsce - HOTEL PURO /Gdańsk
     II miejsce - HOTEL PURO /Wrocław
     I miejsce - HOTEL ANDEL’S By Vienna House /Łódź

Hotele Niezależne
     II miejsce – ex aequo: HOTEL KRASICKI  /Lidzbark Warmiński i HOTEL NARVIL Conference & Spa /Serock
     I miejsce - HOTEL ARŁAMÓW /Arłamów

Swój udział w wyborze mieli również czytelnicy - w oddzielnym głosowaniu, które trwało do końca kwietnia 2017, wybierali Laureata 10-Lecia według Czytelników „Hotelarza” - został nim Hotel Arłamów.

 

mrot-hotel-narvil-2 

Zdjęcie: Hotel Narvil


ORGANIZATOR
„Hotelarz” to absolutny lider wśród czasopism branży hotelarskiej w Polsce. Pismo (na rynku nieprzerwanie od 1962 roku) oraz branżowy portal www.e-hotelarz.pl dostarczają czytelnikom specjalistyczną wiedzę, inspirują, a także wspierają rynek hotelarski szeregiem działań prośrodowiskowych: „Hotelarz” jest organizatorem specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Hotelarza oraz inicjatorem i organizatorem najpopularniejszego konkursu branżowego – Hotel z Pomysłem.


Źródło: e-Hotelarz.pl