BRANŻOWE SPOTKANIA HOTELARZY

mrot-konferencje-hotelarzy-audience-1677028-pixabayW ślad za blogiem eholiday.pl prezentujemy listę szkoleń, barcampów i konferencji, przeznaczonych dla hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych. Większość spotkań branżowych zaplanowano na jesień, ale organizatorzy zdążyli już potwierdzić terminy, a w niektórych przypadkach nawet przedstawić agendę.


Spotkania kierowane są do właścicieli obiektów noclegowych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z marketingu w turystyce i wymianą doświadczeń w zakresie skutecznej promocji w Internecie. Warto więc zaplanować w swoim kalendarzu, kiedy odbywają się najważniejsze eventy. Spotkania prezentujemy w porządku chronologicznym.

 

26# TravelCamp
To już 26. edycja spotkania marketingu internetowego z turystyką TravelCamp. Na kolejnym turystycznym barcampie nie zabraknie merytorycznych wystąpień, konkursów i okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń. Sprawdzona otwarta formuła popołudniowych spotkań sprzyja integracji i przyciąga za każdym razem hotelarzy z całej Polski.
Data i miejsce: 12 lipca, Wrocław
Strona wydarzenia: http://travelcamp.pl/

 

Hotel Marketing Conference
Dwudniowa konferencja marketingowa adresowana do hotelarzy. Organizatorem wydarzenia jest poznańska firma Profitroom we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskim. <HMC> to jedno z najważniejszych spotkań branżowych, na którym po prostu warto być. Z pewnością znajdziecie tu interesujące wystąpienia, warsztaty oraz panele dyskusyjne.
Data i miejsce: 26-27 września 2017, Poznań oraz 9-10 listopada 2017, Warszawa
Strona wydarzenia: http://hotel-marketing.pl/

 

I Love Marketing & Social Media
To jedna z największych konferencji marketingowych i zarazem wyróżniający się na polskim rynku event szkoleniowy z elementami grywalizacji. Dwudniowe spotkanie adresowane jest do marketerów oraz wszystkich zainteresowanych e-marketingiem. Nie jest stricte hotelarskim wydarzeniem, ale jesteśmy przekonani, że każdy, kto zajmuje się sprzedażą lub marketingiem hotelowym znajdzie tu wiele wskazówek i inspiracji.
Data i miejsce: 25-26 października 2017, Warszawa
Strona wydarzenia: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/

 

Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Noclegowych
Coroczne spotkanie branżowe, podczas którego organizator serwuje uczestnikom wystąpienia o charakterze warsztatowym. Tematyka konferencji będzie dość szeroka: od promocji w mediach społecznościowych, przez event design po pozyskiwanie dotacji dla branży hotelarskiej.
Data i miejsce: 27 października 2017, Warszawa
Strona wydarzenia: http://rentownyhotel.pl.

 

XII Forum Profit Hotel 2017
W grudniu odbędzie się także 12 odsłona Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017. Organizator zachęca sporą liczbą paneli, dyskusji i spotkań, także tych bezpośrednich podczas Business Speed Dating. Nie zabraknie też uroczystej kolacji z Galą Profit Hotel Awards 2017. W spotkaniu wezmą udział prezesi i członkowie zarządów sieci hotelarskich właściciele hoteli i obiektów niezależnych, analitycy oraz znani eksperci.
Data i miejsce: 12 grudnia 2017, Warszawa
Strona wydarzenia: http://www.profithotel.pl/


mrot-konferencje-hotelarzy-audience-1677028-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: eholiday.pl