MAZOWIECKI KONKURS SERÓW ZAGRODOWYCH

mrot-konkurs-na-sery-zagrodoweDepartament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do udziału w II edycji Mazowieckiego Konkursu Serów Zagrodowych. Współorganizatorem konkursu jest Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie.


Konkurs przebiegał będzie dwuetapowo. Pierwszy etap to eliminacje okręgowe odbywające się w poszczególnych Oddziałach Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Drugi etap to finał wojewódzki odbywający się w Warszawie, dla zwycięzców etapu okręgowego. Konkurs, zgodnie z regulaminem, obejmie dwie kategorie produktów w zależności od użytego surowca.

Zainteresowani zgłaszają chęć udziału w konkursie poprzez wypełnienie i dostarczenie Formularza zgłoszeniowego do właściwego Oddziału MODR:

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Bielice, Bielice 19, 96-500 Sochaczew – zgłoszenia przyjmowane do 27 listopada br.

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Ostrołęka, ul. Targowa 4, 07-412 Ostrołęka – zgłoszenia przyjmowane do 22 listopada br.

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Płock, ul. Zglenickiego 42 D, 09-411 Biała – zgłoszenia przyjmowane do 24 listopada br.

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk – zgłoszenia przyjmowane do 15 listopada br.

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Radom, ul. Chorzowska 16/18, 26-600 Radom– zgłoszenia przyjmowane do 10 listopada br.

- Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Siedlce, ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce – zgłoszenia przyjmowane do 28 listopada br.


Dnia 7 grudnia br. odbędzie się w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich finał wojewódzki, podczas którego wyłonieni zostaną laureaci II edycji Mazowieckiego Konkursu Serów Zagrodowych. Uroczysta Gala Konkursu przewidziana jest na połowę grudnia.

Regulamin konkursu i Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ


mrot-konkurs-na-sery-zagrodowe

Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: Mazovia.pl