• Forum rozwoju Mazowsza

POT PRZYZNA REKOMENDACJE ORGANIZATOROM WYDARZEŃ

mrot-pot-international-conference-1597531-pixabayPoland Convention Bureau - sekcja Polskiej Organizacji Turystycznej - prowadzi kolejną edycję Programu Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji kongresów i podróży motywacyjnych w Polsce. Firmy mogą składać aplikacje do 15 listopada br.


Rekomendację, przyznawaną przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego. Rekomendacje przyznawane są na okres dwóch lat (obecnie 2018 – 2020), po czym niezbędne jest przedłużenie polegające na powtórzeniu procedury aplikacji.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Dodatkowo rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Do programu można się zgłaszać do dnia 15 listopada. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się 12 grudnia w Warszawie.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe są do pobrania TUTAJ


mrot-pot-international-conference-1597531-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: MeetingPlanner.pl