PROMUJ SIĘ Z MROT NA MAZOWSZU

mrot-imprezy-plenerowe-2018Przygotowujemy się do udział w szeregu imprez plenerowych zaplanowanych na okres czerwiec - sierpień 2018 roku. Podczas wydarzeń będziemy promowali ofertę członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Zainteresowanych współorganizacją stoiska lub przekazaniem do dystrybucji materiałów promocyjnych zapraszamy do kontaktu z biurem. 


Poniżej przedstawiamy listę:
1/    Dni Konstancina - Konstancin, 09 czerwiec
2/    Rodzinny Piknik z zespołem „Mazowsze” - Karolin, 16-17 czerwiec
3/    Turniej Smaków  - Węgrów, 01 lipiec
4/    Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej – Cud nad Wisłą 1920 – Kobyłka Ossów, 12 sierpień
5/    Air Show 2018 - Radom, 25-26 sierpień

Zwracamy się do Państwa z zapytaniem o chęć udziału w wyżej wymienionych imprezach. Od podmiotów, które wyrażą chęć osobistego uczestnictwa oczekujemy aktywnego udziału w uatrakcyjnianiu stoiska: konkursów, nagród, prezentacji, ciekawych materiałów, interaktywnych warsztatów. W związku z ograniczoną powierzchnią ilość podwystawców jest ograniczona. O możliwości udziału będą decydowały: atrakcyjność oferty i kolejność zgłoszeń.

W załączniku zamieszczonym tutaj: MROT_Deklaracja_udzialu_w_imprezach_plenerowych_w_2018.doc udostępniamy deklarację udziału. Zainteresowanych udziałem i promocją podczas imprez prosimy o odesłanie wypełnionych formularzy w wyznaczonych poniżej terminach. Skany formularzy prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Udział w imprezach jest bezpłatny.

Na Państwa zgłoszenia na poszczególne imprezy czekamy:
- Dni Konstancina – do 4 czerwca
- Kiermasz Rodzinny Zespołu „Mazowsze” – do 8 czerwca
- Turniej Smaków – do 22 czerwca
- Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej – do 3 sierpnia
- Air Show Radom – do 10 sierpnia

Ponadto dla tych z Państwa, którzy nie zdecydują się na osobisty udział, każdorazowo istnieje możliwość przesłania do nas materiałów promocyjnych, najpóźniej na 3 dni przed imprezą plenerową.


mrot-imprezy-plenerowe-2018
Źródło i zdjęcie: MROT