DZIECI TO NAJLEPSI TURYŚCI

mrot-moda-na-mazowsze-dorota-zbinkowska„Moda na Mazowsze - Kids & Fun” cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem. Popyt na wiedzę o turystycznych atrakcjach Mazowsza dla dzieci spowodował, że konieczny był dodatkowy nakład czasopisma. Opinie rodziców potwierdzają, że imprezy i atrakcje w zasięgu do 2 godzin jazdy samochodem są najlepsze dla dziecięcych turystów.


Numer „Kids & Fun” okazał się strzałem w dziesiątkę. Atrakcyjne miejsca i wydarzenia dla rodzin z dziećmi, nie tylko w czerwcu kojarzonym z Dniem Dziecka, ale przez całe wakacje spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem rodziców. Wstępnie wydrukowany nakład czasopisma został rozprowadzony w ciągu zaledwie 3 tygodni. Dlatego podjęliśmy w MROT decyzję, aby dodrukować dodatkowy nakład, tak aby czasopismo było dostępne dla mazowieckich turystów z dziećmi przez całe wakacje – powiedziała Dorota Zbińkowska, Dyrektor Biura Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

„Moda na Mazowsze” rozchodzi się „jak ciepłe bułeczki” na wszystkich imprezach, na których MROT promuje swoich członków oraz turystykę po Mazowszu. W wakacje stoisko z materiałami promocyjnymi członków MROT można będzie odwiedzić podczas następujących nadchodzących imprez:
- 1 lipca w Węgrowie –  podczas Międzynarodowego Turnieju Smaków,
- 12 sierpnia w Ossowie – podczas inscenizacji Bitwy Warszawskiej 1920 r.,
- 25-26 sierpnia w Radomiu – podczas pokazów lotniczych Air Show.

„Moda na Mazowsze - Kids & Fun”, końcówki nakładów poprzednich numerów oraz już wkrótce numer wakacyjny czasopisma dostępne są w punktach Informacji Turystycznej w Warszawie i na Mazowszu. A dla osób zabieganych, które nie mogą tam dotrzeć osobiście wszystkie numery „Mody na Mazowsze” dostępne są do pobrania w wersji elektronicznej PDF na naszych stronach internetowych www.mrot.pl i www.modanamazowsze.pl  – dodała Dyrektor Dorota Zbińkowska.


fb-mrot-moda-na-mazowsze-dorota-zbinkowska
Zdjęcie: Facebook MROT