MAZOWIECKI BILET TURYSTY NA WAKACJE

mrot-bilet-turysty-koleje-mazowieckieWakacje to najlepszy czas na odpoczynek, relaks i podróże. W tym celu Koleje Mazowieckie udostępniły ofertę Bilet Turysty, z której będzie można skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2018. Niezależnie mazowieccy turyści mogą skorzystać ze zniżek grupowych, weekendowych oraz na wybranych trasach. Cieszy fakt, że nasz regionalny przewoźnik szczególnie podczas wakacji zadbał o turystów na Mazowszu.


Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, z wyjątkiem pociągu Słoneczny, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica.

Bilet Turysty posiada 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.

Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi wg taryfy normalnej 67,00 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg. Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia 2018 r. ważny jest do 31 sierpnia 2018 r.

Oprócz Biletu Turysty Koleje Mazowieckie mają w ofercie inne dodatkowe zniżki na przejazdy grupowe – dla każdej grupy 10 osób opiekun otrzymuje bilet bezpłatny, weekendowe indywidualne obowiązujące od piątku od godz.18 do niedzieli do godz.24, które upoważniają do zniżki 30% oraz specjalne stawki na wybranych trasach, które są również atrakcyjne turystycznie.

Więcej informacji: www.mazowieckie.com.plfb-mrot-bilet-turysty-koleje-mazowieckie
Zdjęcia: Koleje Mazowieckie