WARSZTATY - JAK PRZYCIĄGNĄĆ TURYSTĘ CHIŃSKIEGO

mrot-warsztaty-turysta-china-long-1969243-pixabayWychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu branży turystycznej rynkiem chińskim, jak również wzrostowej tendencji liczby przyjazdów z Chin, Polska Organizacja Turystyczna identyfikuje Chińską Republikę Ludową jako strategicznie priorytetowy rynek turystyczny w najbliższych latach.


By promować dalszy rozwój wymiany turystycznej na linii Polska - Chiny oraz wspierać polską branżę turystyczną w kreowaniu usług dopasowanych do potrzeb rynku, POT planuje przeprowadzenie szkolenia dedykowanego branży turystycznej w formie całodziennego warsztatu, w Warszawie na początku grudnia 2018 r.

Szkolenie dotyczyć będzie zagadnień związanych ze specyfiką rynku chińskiego i efektywnej jego obsługi, w tym m.in.:
- trendów w turystyce Chin i związanych z nimi szans dla polskiej branży;
- charakterystyki chińskiego turysty, jego oczekiwań i zaleceń przy tworzeniu oferty usług dedykowanych na ten rynek;
- możliwości promocji oferowanych usług na rynku chińskim.

 

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim przez zagranicznych specjalistów zarówno z zagadnień rynku chińskiego jak i światowej turystyki.

Szacowany koszt udziału to około 400 zł.

Zainteresowanych udziałem prosimy o informację zwrotną przesłaną w terminie do 10 września br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Pozwoli to oszacować zainteresowanie warsztatami i odpowiednio dopasować jego formę do potrzeb uczestników.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z panią Zuzanną Gutkowską, Starszym Specjalistą w Departamencie Strategii i Marketingu POT, tel. +48 (22) 536 70 18.

 

 

mrot-warsztaty-turysta-china-long-1969243-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: Polska Organizacja Turystyczna