KONFERENCJA "PROMOCJA HISTORII KOLEJNICTWA"

mrot-stacja-muzeum-warszawa-sochaczewStacja Muzeum zaprasza przedstawicieli branży turystycznej na konferencję pt. „Promocja historii kolejnictwa”, która odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Stacji Muzeum w Warszawie oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.


W programie: prelekcje dotyczące potencjału placówek muzealnych w Warszawie i Sochaczewie, zwiedzanie ekspozycji, inscenizacja rekonstrukcyjna oraz wycieczka pociągiem Retro.

4 grudnia organizator zapewnia transport z siedziby Stacji Muzeum w Warszawie do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie i z powrotem.

Istnieje możliwość udziału dwóch różnych osób z danej firmy/placówki/instytucji wg zasady: jedna osoba pierwszego dnia, druga – drugiego.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, wraz z klauzulą RODO, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 29 listopada 2018 r. do godz. 14.00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 22 620 04 80 wew. 112 lub 107.

Udział jest nieodpłatny.

Konferencja jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w formie dotacji celowej na realizację projektu pn. „Promocja historii kolejnictwa”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.stacjamuzeum.pl


mrot-stacja-muzeum-warszawa-sochaczew
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: Stacja Muzeum