NAJWAŻNIEJSZE TRENDY W HOTELARSTWIE

mrot-hitpoland-2019Każdego roku w wydarzeniu Hotel Investment Trends Poland&CEE bierze udział ponad 350 polskich i zagranicznych praktyków branżowych, potwierdzając tym samym potrzebę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz duże zainteresowanie trendami i możliwościami inwestycyjnymi w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Już 30 maja w Warszawie!


Idea wydarzenia
Hotel Investment Trends Poland&CEE koncentruje się przede wszystkim na wyzwaniach, trendach oraz rozwoju branży w kontekście potencjału inwestycyjnego. Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018 zgromadziło ponad 350 uczestników!

Dlaczego warto?
Spotkaj się z kluczowymi inwestorami i najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. Zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i poznaj nowych partnerów biznesowych. Weź udział w dyskusjach i debatach o trendach, wyzwaniach i kierunkach rozwoju inwestycji hotelowych.

Prelegenci
Znane nazwiska, uznane autorytety z branży, najlepsi eksperci.

Agenda
Intensywny dzień dyskusji panelowych, prezentacji oraz debat. Aktualne tematy i praktyczna wiedza. Innowacyjne pomysły, strategie i scenariusze na przyszłość.

Więcej: www.hitpoland.plmrot-hitpoland-2019
Zdjęcie: Hotel Investment Trends 2018
Źródło: materiały organizatora