FESTIWAL PRODUKTÓW REGIONALNYCH SIELSKIE SMAKI

mrot-sielskie-smaki-mazowszeMazowiecka wieś to sielskie klimaty, sielskie krajobrazy, ale też sielskie smaki. Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów regionalnej i tradycyjnej żywności do udziału w festiwalu, który jest nową inicjatywą targową, która odbędzie się w dniach 5–7 kwietnia br. w Centrum Targowo–Kongresowym Global Expo w Warszawie.


Główną ideą imprezy jest ożywienie świadomości konsumentów oraz przypomnienie im o pięknie i smaku tradycyjnej, regionalnej kuchni Mazowsza.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż.

Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , nr tel.: (22) 5979-374.

Zainteresowanych udziałem w festiwalu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 1 marca br. pocztą tradycyjna, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.


mrot-sielskie-smaki-mazowsze
Zdjęcie: Archiwum MROT
Źródło: Mazovia.pl