SZKOLENIE - BEZPIECZNY HOTEL

mrot-key-3087900-pixabayKażdy hotel powinien być przygotowany, a jego personel świadomy kwestii związanych z bezpieczeństwem. Jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo gościa w hotelu w oparciu o istniejące i nowe rozwiązania? O tym przekonają się uczestnicy nowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Bezpieczny hotel”. Spotkania odbędą się w maju i czerwcu w 14 miastach w całej Polsce.


W trakcie szkolenia hotelarze będą mogli zdobyć niezbędną wiedzę, by skutecznie zapobiegać i reagować w sytuacji zagrożenia. Szkolenie poprowadzi ekspert płk rez. Piotr Gąstał, były dowódca JW GROM, który za zaangażowanie w służbę, działalność społeczną i współpracę międzynarodową został odznaczony wieloma medalami.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP, powiedział: "Tym razem proponujemy hotelarzom temat niezwykle istotny, choć odnoszę wrażenie, że jeszcze mało doceniany w naszej branży. Zaprosiliśmy do współpracy niekwestionowanego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa. Doświadczenie i wiedza Piotra Gąstała pomoże hotelarzom wprowadzić lub zweryfikować wewnętrzne procedury dotyczące bezpieczeństwa w obiektach hotelowych, a także wyjaśni, jak przygotować personel hotelu do sytuacji kryzysowych. Na uczestników czeka wiele ciekawych przykładów i praktycznych wskazówek, których nie można znaleźć gdzie indziej."

Szkolenie jest kierowane do właścicieli hoteli oraz do dyrektorów i menedżerów. W trakcie spotkań będą poruszane tematy związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w hotelu, m.in. przyczyny występowania zagrożeń bezpieczeństwa, obowiązki personelu hotelowego, kontakt ze służbami w sytuacji kryzysowej, właściwa kolejność działania, środki zapewniające bezpieczeństwo. Prowadzący omówi także sytuacje kryzysowe zagrażające bezpieczeństwu gości, które mogą wystąpić w hotelu, a także motywy działania przestępców. Zwróci również uwagę na co i na jakie osoby personel hotelu powinien być szczególnie uważny. Wśród praktycznych wskazówek nie zabraknie tych, które dotyczą prawidłowego zachowania w różnych sytuacjach kryzysowych.

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 399 zł netto. Dla podmiotów niezrzeszonych w IGHP 599 zł netto, a dla członków Harmony Polish Hotel 499 zł netto.

Na szkolenia można zapisać się online (linki poniżej), pisząc do biura IGHP na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Harmonogram szkoleń

10.05 Bydgoszcz https://bhbydgoszcz.konfeo.com/pl/groups
29.05 Olsztyn https://bholsztyn.konfeo.com/pl/groups
30.05 Białystok https://bhbialystok.konfeo.com/pl/groups
03.06 Lublin: https://bhlublin.konfeo.com/pl/groups
04.06 Kraków: https://bhkrakow.konfeo.com/pl/groups
05.06 Katowice: https://bhkatowice.konfeo.com/pl/groups
06.06 Wrocław: https://bhwroclaw.konfeo.com/pl/groups
10.06 Łódź: https://bhlodz.konfeo.com/pl/groups
11.06 Poznań: https://bhpoznan.konfeo.com/pl/groups
12.06 Kołobrzeg: https://bhkolobrzeg.konfeo.com/pl/groups
17.06 Rzeszów: https://bhrzeszow.konfeo.com/pl/groups
18.06 Gdańsk: https://bhgdansk.konfeo.com/pl/groups
25.06 Warszawa: https://bhwarszawa.konfeo.com/pl/groups
26.06 Kielce: https://bhkielce.konfeo.com/pl/groups


mrot-key-3087900-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl