GŁOSOWANIE NA CERTYFIKAT INTERNAUTÓW

Stadion PGE Narodowy w WarszawiePrzypominamy, że trwa głosowanie Internautów na produkty turystyczne zgłoszone w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT” do kategorii Certyfikat Internautów. Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania Internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania. Zachęcamy do głosowania na PGE Narodowy - tegoroczny Najlepszy Produkt Turystyczny nominowany z Mazowsza.


Produkt turystyczny, który uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2019 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Na tegorocznych nominowanych do nagrody można głosować na portalu polska.travel  pod linkiem https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/zaglosuj-na-najlepszy-produkt-turystyczny-2019


Każdy może oddać jeden głos w ciągu 24 godzin. Głosowanie trwa do 2 października br. do godziny 23.59.

Zachęcamy do głosowania na tegoroczny Produkt Turystyczny nominowany z Mazowsza - PGE Narodowy.

PGE Narodowy nazywany również, po serii zwycięstw Reprezentacji Polski, Biało-Czerwoną Twierdzą, został oficjalnie otwarty przed mistrzostwami Euro 2012. Od tego czasu dzięki nieustannemu rozwojowi, wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających i stworzeniu innowacyjnych metod zarządzania, pozostaje niedoścignionym wzorem nowoczesnego obiektu. PGE Narodowy to największy stadion w Polsce i jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jako jedyny stadion w tej części Europy posiada najwyższą klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums”. Obiekt posiada różnorodną ofertę wydarzeń, która co roku przyciąga ponad 2 mln gości. Organizowane są tutaj imprezy sportowe, kulturalne, edukacyjne i biznesowe. Ponadto na co dzień oferuje zwiedzanie swoich przestrzeni śladami odbywających się wydarzeń. Na zwiedzających czeka 10 niezwykłych tras w 7 językach oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Można wejść do szatni, w których do meczów Mistrzostw Europy przygotowywał się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski, można stać się VIP-em, odwiedzając kilka z 62 dostępnych skyboxów i stoiska medialne przygotowane dla najważniejszych gości. Można wybrać trasę dla miłośników historii śladami poprzednika PGE Narodowego – Stadionu Dziesięciolecia lub zwiedzić obiekt w towarzystwie znanego dziennikarza i komentatora sportowego Stefana Szczepłka. Na co dzień stadion i otaczające go tereny są otwarte do późnych godzin wieczornych dla wszystkich tych, którzy chcą go odwiedzić lub uprawiać sport.


Stadion PGE Narodowy w Warszawie
Zdjecie: Pixabay