MROT I MODA NA MAZOWSZE W RADIU DLA CIEBIE

mrot-dz-3Bardzo się cieszymy, że nasze działania na rzecz promocji Mazowsza w tym trudnym dla branży turystycznej okresie zostały zauważone i zostaliśmy zaproszeni, aby o tym opowiedzieć w Radiu dla Ciebie. W sobotę 2 maja o godz. 20.10 gościem wieczornej audycji będzie Dyrektor Biura MROT Dorota Zbińkowska, która opowie zarówno o naszych nowych projektach w sieci, jak i o tym, gdzie można już pojechać i co robić na Mazowszu.


Czas ogólnopolskiej kwarantanny i odosobnienia w naszym przypadku okazał się dobrym okresem na nowe pomysły i działania. Naszą aktywność w tym czasie przenieśliśmy do internetu. Promujemy turystykę Mazowsza tak, aby jak najszybciej „stanęła na nogi” po zakończeniu ograniczeń związanych z pandemią.

 

Dużym sukcesem okazały się cykle „Czytamy Baśnie Mazowsza” dla dzieci i rodziców oraz „Rozmowy online” dla turystów, którzy mogą poznać ciekawych ludzi i ciekawe miejsca w naszym regionie.

 

Ostatnio zainicjowaliśmy także projekt „Ożywiamy sztukę Mazowsza”. Celem projektu jest promocja mazowieckich instytucji kultury poprzez prezentację ich w nowatorski sposób w mediach społecznościowych na FB i Instagramie. Zapraszamy w nim do zabawy w przygotowanie najwierniejszej lub najbardziej inspirującej żywej repliki obrazu/pocztówki/rzeźby przygotowanej przez MROT we współpracy z instytucjami kultury Mazowsza. Akcję można obserwować pod hashtagiem #LifeArtMazovia.

 

Podczas sobotniej audycji w Radiu dla Ciebie Dyrektor Dorota Zbińkowska opowie również o „Modzie na Mazowsze” i  atrakcjach turystycznych, które warto i można już odwiedzać na Mazowszu. 

 

Zapraszamy do słuchania!


mrot-dz-3
Na zdjęciu: Dyrektor Dorota Zbińkowska / Fot. MROT