NOWY PRZEWODNIK TURYSTYCZNY - ODPOCZNIJ NA MAZOWSZU

mrot-przewodnik-turystyczny-odpocznij-na-mazowszuJuż od kilku dni można pobrać cyfrową wersję nowego przewodnika turystycznego "Odpocznij na Mazowszu". A w nim takie wątki i propozycje tras jak: mazowieckie w jeden dzień, pomysł na weekend, podróż z przygodami, Mazowsze tematycznie, smaki Mazowsza, mazowieckie aktywnie, bliżej natury, Mazowsze etnograficznie, informacje praktyczne... Zapraszamy do lektury i życzymy wspaniałych podróży!


Mazowsze, największe z polskich województw, to niezwykle atrakcyjny region. Można tu znaleźć wie-lowiekowe zabytki, malownicze krajobrazy i barwny folklor. To na Mazowszu jest najdłuższy brukowany rynek w Europie i najstarsza szkoła w Polsce, porównywana do francuskiego Verdun twierdza i najwięk-sza kolekcja sztuki secesyjnej w kraju. Nie brakuje tu także cennej przyrody, z wpisanym na listę UNESCO Kampinoskim Parkiem Narodowym na czele. Turystów przyciągają również leśne krajobrazy pradaw-nych puszcz, oraz rzeki i jeziora wprost idealne na wodne przygody. Miłośnikom dobrej kuchni polecają się mazowieckie kulinaria. Wiele atrakcji połączonych jest szlakami turystycznymi, również tematyczny-mi, jak Szlak Książąt Mazowieckich, Szlak Bitwy Warszawskiej, Szlak Chopinowski, Skarbiec Mazowiecki, W kręgu dziedzictwa żydowskiego czy Mazowsze na Filmowo. Podążanie nimi to doskonały sposób na poznawanie regionu połączone z aktywnym wypoczynkiem.

Oddajemy w Państwa ręce przewodnik po naszym regionie, który – wierzymy w to – będzie dla Państwa inspiracją, rekomendacją i zachętą do podróżowania po Mazowszu.

Jest również dobra informacja dla fanów klasycznych wydawnictw w formie książkowej. Już niebawem 12.000 bezpłatnych egzemplarzy naszego przewodnika pojawi się w Informacjach Turystycznych na terenie całego Mazowsza oraz oczywiście w siedzibie Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Jak tylko ksiązki dotrą do nas z drukarni - damy znać na naszej stronie www.mrot.pl oraz na www.facebook.com/Mazowiecka.Regionalna.Organizacja.Turystyczna/ więc warto nas obserwować!

Przewodnik zotał wydany w ramach kampanii "Odpocznij na Mazowszu" finansowanej ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

 

Z ostatniej chwili! Przewodnik jest bardzo pozytywnie oceniany prez pierwszych czytelników.

Oprócz wywiadów udzielanych dla radia jak np. Radio dla Ciebie pojawiają się też recenzje jak np.

https://www.dziendobrywarszawo.pl/bezplatny-przewodnik-po-mazowszu/

 

 

KLIKNIK NA OKŁADKĘ PONIŻEJ I POBIERZ PRZEWODNIK W WERSJI PDF!


mrot-przewodnik-okladka
Grafika: MROT