NASI CZŁONKOWIE - PARK EDUKACJI I ROZRYWKI - FARMA ILUZJI

mrot-farma-iluzjiWyobraźcie sobie, że w jednym miejscu przygotowano ponad 60 atrakcji dla małych i dużych, gdzie można bawić się do woli, zaznać przygody i być odkrywcą. Ten park to zupełna zmiana perspektywy, edukacja przez zabawę i doświadczanie niemożliwego. To również miejsce na rodzinny piknik i na plażowanie całkiem jak na Karaibach. Jednym słowem - Farma Iluzji to park dla każdego.


MIEJSCE

 

Park Edukacji i Rozrywki - Farma Iluzji działa we wsi Mościska około 90 km od stolicy. Położony jest na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu, otoczonej z trzech stron gęstymi lasami. O jego lokalizacji zadecydowała bliskość i łatwa dostępność dla mieszkańców Warszawy, Lublina, Radomia i Mińska Mazowieckiego.

Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie. Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku oraz swobodnego piknikowania dzięki udostępnianym grillom i ogniskom. Wyróżnikiem tego miejsca jest wyjątkowa, swobodna atmosfera, która sprawia, że większość gości spędza tu cały dzień, a dzieci wychodząc prawie zawsze pytają rodziców - kiedy wrócimy?


POMYSŁ

Park Edukacji i Rozrywki - Farma Iluzji został otwarty w 2012 roku. Pomysł na przedsięwzięcie był wynikiem pasji właścicieli Farmy Iluzji. Sami mają dzieci, lubią podróżować i odwiedzać parki rozrywki. Jak twierdzą - od zawsze interesowali się także światem iluzji optycznych oraz sztuką iluzji prezentowanej przez profesjonalnych iluzjonistów. Poszukując pomysłu na park rozrywki, chcieli aby pomysł był oryginalny. I chyba udało się - Farmę Iluzji można z powodzeniem uznać za miejsce unikatowe nie tylko w Polsce, ale również i w Europie.


GOŚCIE

Najczęściej odwiedzają park rodziny z dziećmi. To główni klienci, dla których corocznie przygotowywane są nowe atrakcje i miejsca relaksu. Drugą, równie ważną grupą są wycieczki zorganizowane jak np. grupy szkolne i przedszkolne, uniwersytety trzeciego wieku oraz wycieczki z domów kultury. Oferta dla nich jest nieco inaczej skonstruowana i obejmuje ścieżki zwiedzania pod okiem doświadczonego przewodnika, który oprócz oprowadzania po parku, inspiruje również gości do własnych poszukiwań w trakcie czasu wolnego.


NAJWIĘKSZE ATRAKCJE

Dla najmłodszych to oczywiście Latająca Chata Tajemnic, czyli jedyny na świecie budynek, który sprawia wrażenie unoszonego z jednej strony przez balony. Wewnątrz wszystko jest inne, niż się z pozoru wydaje. Ludzie chodzą dziwnie pochyleni, woda pokonuje siłę grawitacji i płynie do góry, a kule bilardowe same znajdują drogę do łuz. Duże emocje wywołują także Tunel Zapomnienia, Zakręcony Domek, Grobowiec Faraona, Labirynt Luster czy też Pokój Amesa, gdzie przez chwilę dzieci mogą być większe od swoich rodziców.

Dla młodszych dzieci bardziej liczy się czysta zabawa niż eksponaty prezentujące niedoskonałości naszego umysłu. Dlatego cała Farma Iluzji usiana jest miejscami do aktywnej zabawy - dmuchańce, place zabaw, plaża z piratami, animacje, malowanie buziek. Dzieciaki w dowolnym wieku będą miały tu co robić i nie zaznają nudy.


NIESPODZIANKI NA WAKACJE

Farma Iluzji to miejsce, które stale zaskakuje atrakcjami. Nowościami są Samotnia Łowców przez którą wiedzie droga do Rezerwatu Dzikich Smoków, park linowy, mini ciuchcia w klimacie kowbojskim, Bajkowy Pałac Cieni, w którym każdy niczym Piotruś Pan może odbić swój cień. Jest również nowe Muzeum Egipskie, sala zabaw z tysiącem piłeczek.

Jednak największą atrakcją, której otwarcie zaplanowane jest na lipiec 2016 roku, będzie Tajemnicza Kopalnia. Potężna dawka adrenaliny w niebywałej scenerii – tajemnicza przygoda w opuszczonej kopalni złota, do której zjeżdża się najprawdziwszą windą. Pod ziemią zwiedzających czeka wyprawa śladami sekretów przeszłości.

W każdą sobotę wakacji, na Farmie Iluzji można będzie zobaczyć wyjątkowe, interaktywne widowisko plenerowe - Alicja w Krainie Iluzji. Wspaniałe kostiumy, dekoracje, muzyka i towarzyszące przedstawieniu animacje zagwarantują niezapomniane przeżycia.


CZAS ZWIEDZANIA

Farma Iluzji to ponad sześćdziesiąt różnych atrakcji, z których 45 jest dostępnych w ramach standardowego biletu wstępu, zaś piętnaście o mniejszej przepustowości w ramach tzw. Złotej Opaski czyli biletu dodatkowego. Przyjmując, że nie ma kolejek, a na każdą atrakcję poświęcilibyśmy tylko kilka minut, to czas zwiedzania całego parku wyniósłby ponad 4 godziny. I to bez czasu na posiłek, bez obejrzenia show iluzjonisty i bez chwili relaksu na polanie piknikowej. Na wizytę w parku warto zatem zarezerwować minimum 5-6 godzin, aby bez pośpiechu móc nacieszyć się wszystkimi atrakcjami.Fot. Materiały prasowe Farma Iluzji

Więcej: www.farmailuzji.pl