• kondolencje
  • kondolencje 2

O MROT

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją pozarządową, której zadaniem jest promowanie walorów, atrakcji i produktów turystycznych Warszawy i Mazowsza. Jesteśmy ambasadorami mazowieckiej turystyki. Jako organizacja tworzymy naturalną platformę realizacji wspólnych projektów naszych członków.

Dysponujemy pełną bazą wiedzy o ruchu turystycznym i atrakcjach Mazowsza oraz trendach ważnych dla rozwoju produktów turystycznych.

Do MROT należą samorządy, przedsiębiorcy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe działające w obszarze turystyki i kultury na Mazowszu. Obecnie zrzeszamy ponad 80 członków.

 

Po co jesteśmy?

Kreujemy modę na Mazowsze.

Docieramy z ofertą turystyczną regionu do mieszkańców Stolicy, informując o możliwościach wypoczynku i rekreacji na Mazowszu.

Poprzez rozwój turystyki wzmacniamy lokalną gospodarkę Mazowsza i przyczyniamy się do podniesienia jakości życia mieszkańców. Swoimi działaniami edukacyjnymi i wiedzą wspieramy lokalne organizacje, samorządy i przedsiębiorców, którzy działają na rzecz rozwoju turystyki i wypromowania turystycznej atrakcyjności swojego subregionu.

W skali ogólnopolskiej promujemy najbardziej wartościowe działania w obszarze kultury i turystyki podejmowane w Warszawie i na Mazowszu.

 

Statut