ZARZĄD MAZOWIECKIEJ REGIONALNEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ

 

 

prezesPrezes Zarządu:

Jan Błoński

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Pełni funkcje Prezesa Zarządu od dnia 01.06.2011 r. (na podstawie zapisu w protokole Komisji Skrutacyjnej Nadzwyczajnego Walnego Zebrania MROT z dn. 30.05.2011 r., protokole  Nadzwyczajnego Walnego Zebrania z dn. 30.05.2011 r., Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zebrania nr 2/2011 z dnia 30.05.2011 r.) zapisu w KRS.

 

 

 

Maria Schicht - zdjWiceprezes Zarządu:

dr Maria Schicht

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Prawa i Administracji, a następnie studia doktoranckie w Polskiej Akademii Nauk. Była wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tworzyła Instytut Prawa Cywilnego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę akademicką kontynuowała na Uniwersytecie Wiedeńskim w zakresie prawa międzynarodowego. Podczas swojej wieloletniej działalności w Austrii prowadziła kursy i warsztaty dla firm wchodzących na polski rynek, z zakresu prawa polskiego, rynku mediów i reklamy w Polsce. Współpracowała z Instytutem Administracji Państwowej WIFI - Wiedeń. Jako prezes firmy Brunno Schicht KG promowała na rynku austriackim firmy belgijskie, francuskie, niemieckie, angielskie i duńskie z sektora kreatywnego. Po powrocie do kraju w 2001 roku rozpoczęła działalność na stanowiskach kierowniczych w sektorze informatycznym. Pracowała m.in. dla takich firm, jak: SterProjekt S.A., ABG S.A., Asseco. Tworzyła strategie marketingowe, inwestorskie i PR dla korporacji krajowych i zagranicznych. Była prezesem Stowarzyszenia Menedżerów w Polsce, promując kodeks dobrych praktyk w bussinesie. Jest członkiem wielu znaczących organizacji bussinesowych i marketingowych w Polsce i zagranicą, m.in.: Rady Programowej Polish National Sales Awards, Polskiej Rady Dyrektorów Marketingu, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Business Center Club, Stowarzyszenia Prawników Uniwersytetu Warszawskiego, którego jest członkiem-założycielem. Od 2012 roku była Zastępcą Dyrektora Biura Promocji Miasta w Urzędzie miasta stołecznego Warszawy a od 2013 do 2104 w Centrum Komunikacji Społecznej, gdzie zajmowała się zarządzaniem marką miasta Warszawy , w tym tworzeniem nowej narracji oraz organizacją eventów dla mieszkańców. Od 2015 roku pełni funkcję zastępcy dyrektora Biura Stołecznego Turystyki ds. Marki turystycznej Warszawy. Jako osoba prywatna angażuje się w wiele działań charytatywnych, pracując jako wolontariusz na rzecz organizacji pozarządowych.

 

 


Skarbnik:

Wojciech Rzewuski

 

 

 

Tadeusz Kordian MilikCzłonek Zarządu:

Tadeusz Kordian Milik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Były Prezes Polskiej Izby Turystyki oddział Mazowsze, szef Forum Turystyki Przyjazdowej, Prezes biura podróży Furnel Travel International. Pełni funkcje Członka Zarządu od dnia 01.06.2011 r. (na podstawie zapisu w protokole Komisji Skrutacyjnej Nadzwyczajnego Walnego Zebrania MROT z dn. 30.05.2011 r., protokole Nadzwyczajnego Walnego Zebrania z dn. 30.05.2011 r., Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zebrania nr 5/2011 z dnia 30.05.2011 r.) zapisu w KRS.

 

 

rafal rajkowskiCzłonek Zarządu:

Rafał Rajkowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, Studiów Podyplomowych Menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkole Biznesu w Radomiu im. bp. Jana Chrapka. Działalność publiczną rozpoczął w 2007 r.  zostając zastępcą dyrektora Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Warszawie. W latach 2010–2014 był radcą Wojewody Mazowieckiego i kierownikiem Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu. Od grudnia 2014 r. do listopada 2015 r. wiceprezydent miasta Radomia. W dotychczasowej działalności skupiał się przede wszystkim na wspieraniu samorządności oraz budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Od 2011 r. członek zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odpowiedzialny za promocję województwa mazowieckiego. Ukończył kurs do rad nadzorczych spółek skarbu państwa w Centrum Wspierania Biznesu w Warszawie. Inicjator, współzałożyciel oraz członek zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej Południowego Mazowsza. Członek Kapituły Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

 

 

 

Jan RzeszotarskiCzłonek Zarządu:

Jan Rzeszotarski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Pełni funkcje Członka Zarządu od dnia 01.06.2011 r. (na podstawie zapisu w protokole Komisji Skrutacyjnej Nadzwyczajnego Walnego Zebrania MROT z dn. 30.05.2011 r., protokole  Nadzwyczajnego Walnego Zebrania z dn. 30.05.2011 r., Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zebrania nr 5/2011 z dnia 30.05.2011 r.) zapisu w KRS.