O PROJEKCIE

Moda na Mazowsze to projekt promujący spędzanie wolnego czasu na Mazowszu w wpisujący się w najnowsze trendy obserwowane w turystyce. Głównymi kanałami docierania do odbiorców z atrakcyjną i aktualną ofertą są magazyn Moda na Mazowsze oraz serwis internetowy modanamazowsze.pl i połączony z nim profil facebook.com/ModaNaMazowsze.

 


 

MAGAZYN „MODA NA MAZOWSZE”

Magazyn „Moda na Mazowsze” promuje ofertę turystyczną Mazowsza i członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W 2017 r. ukazały się cztery numery czasopisma, na łamach którego zostały omówione takie tematy jak obchody roku rzeki Wisły w regionie, turystyka rowerowa w okolicach Płocka, podróże filmowe po Mazowszu, rafting na mazowieckich rzekach, open air i food trucki, slow road po Mazowszu, a przede wszystkim pojawiły się opisy najciekawszych atrakcji turystycznych i kalendaria wydarzeń, których nie można przegapić. Magazyn „Moda na Mazowsze” dostępny jest na stoisku Mazowsza na najważniejszych targach turystycznych w Polsce, można go również znaleźć we wszystkich punktach i centrach informacji turystycznej w regionie oraz pobrać w formacie pdf ze strony mrot.pl i serwisu modanamazowsze.pl.

 


 

SERWIS MODANAMAZOWSZE.PL

Serwis modanamazowsze.pl jest aktualizowaną na bieżąco bazą danych na temat najciekawszych, często unikalnych na skalę krajową miejsc na Mazowszu atrakcyjnych dla turystów. Poza podstawowymi działami – podróże, smaki i design – zawiera również aktualności na temat ciekawych wydarzeń i nowych atrakcji turystycznych w regione. Serwis jest połączony z profilem na Facebooku, dzięki czemu dociera do odbiorców korzystających z mediów społecznościowych.