Campiri Polska Sp. z o.o.

W Campiri wierzymy, że karawaning to doskonały sposób na cieszenie się swobodnym podróżowaniem. Odpoczniesz bezpiecznie i komfortowo, poza utartymi szlakami czy zatłoczonymi kompleksami hotelowymi. Właśnie dlatego zbudowaliśmy platformę, która za pomocą kilku kliknięć łączy właścicieli z osobami zainteresowanymi wynajmem ich kampera.

Powstaliśmy w 2021 roku i jesteśmy firmą, która pasję do podróży kamperem postanowiła sprowadzić do Polski. Dla nas kamper to nie tylko samochód z miejscem do spania, którym dojechać można wszędzie, a nawet dalej. W Campiri kamper to dom z oknem na świat.

Nasza misja i wizja. W Campiri nie chodzi tylko o wypożyczanie kamperów. Karawaning to styl życia, ciekawa społeczność, inspiracje, wypoczywanie na łonie natury, a także niezapomniane wrażenia i przygoda. Naszym celem jest odkrywanie i promowanie regionalnych perełek turystycznych oraz wsparcie rozwoju infrastruktury karawaningowej.

Chcemy też wspierać wspierać lokalne społeczności oraz inicjatywy, które tworzą. Kiedy wypożyczysz kampera przez Campiri, pomagasz zmienić świat w bardziej przyjazne miejsce.

Katarzyna Jedlińska
Prezes Zarządu

Campiri Polska Sp. z o.o.
00-801 Warszawa, ul. Chmielna 73
+48 570 198 333
poland@campiri.com
www.campiri.pl
www.facebook.com/CampiriPolska