Navitel Poland Sp. z o.o.

NAVITEL® jest dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, oferujący nawigacje GPS, wideorejestratory, tablety oraz inne akcesoria. Firma jest również producentem autorskich map nawigacyjnych, z których można korzystać poprzez aplikację Navitel Navigator na smartfonie lub tablecie.

Misją Navitel jest dostarczanie kierowcom wysokiej jakości sprzętu, w szczególności kamer samochodowych oraz szerzenie ogólnie pojętego bezpieczeństwa na drodze. Wideorejestratory Navitel są jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce. W ofercie można znaleźć modele z sensorem Night Vision, modułem GPS, W-Fi, kamerą cofania w zestawie lub w formie lusterka wstecznego.

Bestsellerem producenta jest Navitel R600, wyposażony w optykę Sony, szeroki kąt widzenia 170° oraz dwie baterie, wyróżniony m.in. Złotym Godłem QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International, w kategorii Produkt.

Urządzenia Navitel są dostępne w największych sieciach sklepów z elektroniką użytkową w Polsce, ale też w Europie, np. w Media Markt, Media Expert, RTV EURO AGD, x-kom.

Tobiasz Jankowski
Prezes Zarządu

Navitel Poland Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 213, 02-180 Warszawa
+48 22 730 12 87
info@navitel-poland.pl
www.navitel.com/pl
www.facebook.com/NavitelPL