Stalker Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą m.in. w obszarze komunikacji i marketingu. Jednym z naszych projektów jest promocja Akademii Wioślarskiej Zawojskich, prowadzonej przez mistrzowskiej klasy wioślarzy Agnieszkę Kobus-Zawojską i Macieja Zawojskiego.

To sportowe małżeństwo związane silnie z Warszawą próbuje przywrócić przedwojenną modę na wiosłowanie po Wiśle. Akademia ma na celu wskrzeszenie wioślarstwa nie tylko jako aktywności sportowej ale także jako stałej rekreacji w stolicy.

Agnieszka Kobus-Zawojska, brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Rio de Janeiro oraz ambicją Polski na ponowne podium w Tokio, aktywnie promuje zasady i kulturę wioślarską w Warszawie poprzez prelekcje, spotkania w mieszkańcami i specjalistyczne treningi na wodzie. Akademia dzięki wyśmienitej pracy trenerskiej Macieja Zawojskiego, członka polskiej kadry wioślarskiej zarówno stylu klasycznego jak i wioślarstwa morskiego, pomimo krótkiego czasu funkcjonowania wykształciła już medalistów amatorskich regat organizowanych w całym kraju tym samym zwracając uwagę na możliwości rozwoju sportowego na warszawskiej części Wisły.

Edyta Rosińska-Wielec
właścicielka

Stalker Group Sp. z o.o.
Żelazna 67 lok. 18, 00-871 Warszawa
+48 790 207 966
office@stalkergroup.pl
www.akademiazawojskich.pl
www.facebook.com/akademiawioslarskazawojskich