STOWARZYSZENIE CZTERY KRAJOBRAZY

Dom Pracy Twórczej „Granica” zlokalizowany jest na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Granica. Jego celem jest tworzenie przestrzeni do organizacji zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz zapewnienie miejsca i warunków do integracji lokalnej społeczności. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć, warsztatów i szkoleń z dziedziny ceramiki, wikliniarstwa czy decoupage oraz wydarzenia kulturalne i artystyczne dla mieszkańców oraz turystów licznie przybywających do KPN.

Odwiedzający Dom Pracy Twórczej „Granica” mogą też bezpłatnie wypożyczyć audio-przewodniki i wybrać się z nimi na spacer po ścieżkach Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego, Skansenu Budownictwa Puszczańskiego oraz po ścieżce dydaktycznej, która ukazuje największe walory przyrodnicze tego miejsca. Nowością jest pierwszy w regionie escapeland pod nazwą „Widma – sekretny las”.

Zapraszamy też na cykliczne imprezy, jak np. Majowe Dziady Kampinoskie i Jesienne Dziady Kampinoskie, które organizowane są w pierwszy weekend maja oraz listopada. Każdy kto nas odwiedzi z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przybywajcie – serdecznie zapraszamy.

Paulina Tramecourt

Prezes Zarządu

Stowarzyszenie Cztery Krajobrazy Dom Pracy Twórczej „Granica”

05-085 Kampinos, Granica 6

+48 535 604 606, +48 601 216 501

www.facebook.com/DPTGranica