• kondolencje
  • kondolencje 2

MODA NA MAZOWSZE W RADIO DLA CIEBIE - PODSUMOWANIE AKCJI

xxlogoN.png.pagespeed.ic.WTQ3r oVTP

Moc przygotowań, 13 tygodni emisji, kilkanaście propozycji szlaków tematycznych z największymi atrakcjami Warszawy i Mazowsza, kilkudziesięciu gości z całego regionu, zaproszenia dla słuchaczy na najciekawsze imprezy - to tylko część z tego, co pojawiło się na antenie Radia Dla Ciebie w czerwcu, lipcu i sierpniu br. a składało się na cykl audycji "Moda na Mazowsze". Organizatorem całego przedsięwzięcia była Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE W RADIO DLA CIEBIE - PODSUMOWANIE AKCJI

MAZOWIECKIE WESELE - POLISH WEDDING

MROT-Wesele-Mazowieckie-DSC 7163Na zaproszenie Państwa Młodych Amiry i Andiego z Wielkiej Brytanii mieliśmy wyjątkową okazję zaprezentować tradycyjne mazowieckie zwyczaje i obrzędy weselne podczas międzynarodowego wesela, które zgromadziło ponad 120 gości z kraju i zagranicy. Goście byli zachwyceni, a komentarzy, podziękowań i zdjęć na Facebooku Panny Młodej - Amiry Wiseman - ciągle przybywa.  

Czytaj więcej: MAZOWIECKIE WESELE - POLISH WEDDING

ROŚNIE ZAINTERESOWANIE PROJEKTEM MODA NA MAZOWSZE

mrot-msit-moda-na-mazowsze13 lipca 2016 r. gościliśmy w siedzibie MROT Pana Dawida Laska, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki odpowiadającego za turystykę. Podczas spotkania Pan Minister zapoznał się z działalnością organizacji, w szczególności z działaniami na rzecz rozwoju sieciowych produktów turystycznych województwa mazowieckiego oraz projektem Moda na Mazowsze.

Czytaj więcej: ROŚNIE ZAINTERESOWANIE PROJEKTEM MODA NA MAZOWSZE

MODA NA MAZOWSZE IDZIE W ŚWIAT

mm1Dzięki intensywnym działaniom Public Relations projekt Moda na Mazowsze realizowany przez MROT zatacza coraz szersze kręgi. Po ostatnich studytourach zorganizowanych dla dziennikarzy materiały o turystycznej, kulinarnej i designerskiej modzie na Mazowsze pojawiły się w audycjach Polskiego Radia emitowanych dla zagranicy.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE IDZIE W ŚWIAT

MARSZAŁEK SENATU MARIA KOC W AUDYCJI MODA NA MAZOWSZE

MROT-160616-RadioDlaCiebie-fot.J.A.Kwiatkowski-GoodPress-DSC 490916 czerwca ze studia Polskiego Radia przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie, na antenie Radia Dla Ciebie wyemitowano kolejną audycję z cyklu Moda na Mazowsze. W programie wystąpili Senator Maria Koc - Marszałek Senatu RP, Roman Postek – Dyrektor Muzeum i Zbrojowni na Zamku w Liwie oraz Anna Somorowska reprezentująca Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Program poprowadziła Anna Matusiak. Kolejne audycje Moda na Mazowsze na antenie RDC w każdy czwartek o godz.13:00.

Czytaj więcej: MARSZAŁEK SENATU MARIA KOC W AUDYCJI MODA NA MAZOWSZE

MODA NA MAZOWSZE - NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

mnm-118 czerwca br. podczas III Międzynarodowego Turnieju Smaku na Zamku w Liwie swoją premierę będzie miał najnowszy numer czasopisma "Moda na Mazowsze". Wewnątrz znajdziemy m.in. propozycje najciekawszych miejsc i wydarzeń odbywających się w czasie wakacji na Mazowszu oraz wiele innych artykułów inspirujących do podróży po regionie i odkrywania jego atrakcji. Tematem wiodącym numeru są rodzinne wakacje na Mazowszu.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE - NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MODA NA MAZOWSZE NA ANTENIE RADIA DLA CIEBIE

rdc1Już 2 czerwca br. na antenie Radia Dla Ciebie rozpocznie się emisja cyklu programów, dla których tematem wiodącym będzie Moda na Mazowsze. Audycja, która trwa 30 minut, będzie nadawana w każdy czwartek o godz. 13.00. Pełen cykl programów promujących ofertę turystyczną Mazowsza będzie gościł na antenie RDC do końca lipca.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE NA ANTENIE RADIA DLA CIEBIE

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI - FOTORELACJA

26 04 2016 Baśnie (71)26 kwietnia w sali widowiskowej Mazowieckiego Instytutu Kultury odbyła się kolejna odsłona Mody na Mazowsze, podczas której wysłuchać można było "Baśni Ludów Ziemi" w interpretacji Magdy Polkowskiej.

Czytaj więcej: BAŚNIE LUDÓW ZIEMI - FOTORELACJA

MODA NA MAZOWSZE - NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

start-miniPodczas targów Lato swoją premierę miał najnowszy numer czasopisma "Moda na Mazowsze". Wewnątrz znajdziemy m.in. propozycje najciekawszych miejsc i wydarzeń odbywających się w maju i czerwcu na Mazowszu oraz wiele innych artykułów inspirujących do podróży po regionie i odkrywania jego atrakcji. Wydawnictwo jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE - NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

BAŚNIE BUDZĄ WYOBRAŹNIĘ...

basnie mrotModa na Mazowsze zaprasza na magiczny wieczór z Wędrowną Bajarką, podczas którego będzie można wysłuchać „Baśni Ludów Ziemi” w interpretacji Magdy Polkowskiej. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia w sali widowiskowej Mazowieckiego Instytutu Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

Czytaj więcej: BAŚNIE BUDZĄ WYOBRAŹNIĘ...

MAGAZYN MODA NA MAZOWSZE

mnm-0Ukazał się trzeci numer magazynu "Moda na Mazowsze - Podróż przez 6 zmysłów"! "Moda na Mazowsze" to periodyk wydawany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Nakład 10.000 egzemplarzy dostępny jest nieodpłatnie w mazowieckich punktach Informacji Turystycznej oraz w obiektach członków MROT. Rozprowadzany jest również podczas wszystkich targów turystycznych w kraju oraz najważniejszych za granicą. Najnowszy numer czasopisma miał premierę podczas targów Na Styku Kultur w Łodzi. Magazyn jest świetną wizytówką najciekawszych imprez, miejsc i trendów turystycznych na Mazowszu. Zapraszamy do czytania i do współpracy przy kolejnych numerach!

Czytaj więcej: MAGAZYN MODA NA MAZOWSZE

MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - PODSUMOWANIE

 DSC1137Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna gościła na Targach Regiony Turystyczne Na Styku Kultur w Łodzi od 26 do 28 lutego 2016 r. Szeroka oferta Mazowsza prezentowana przez podwystawców, bogaty program animacji oraz działania promocyjne, m.in. prezentacja projektu Moda na Mazowsze na scenie głównej targów oraz konferencja prasowa na stoisku, zakończyły się spektakularnym sukcesem.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - PODSUMOWANIE

MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - FOTORELACJA DZIEŃ 2.

GP DSC 2768Fotorelacja z ekspozycji Mody na Mazowsze podczas drugiego dnia Targów Regionów Turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi. To był gorący dzień - prezentacja Mazowsza na scenie głównej targów, złoty medal targów za najlepsze gadżety turystyczne, konferencja prasowa na stoisku oraz moc atrakcji - konkursy z nagrodami, animacje kulinarne i plastyczne, koncerty chopinowskie w stylu beatbox oraz zdjęcia z warszawską Syrenką przez cały dzień. Działo się...

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - FOTORELACJA DZIEŃ 2.

MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - FOTORELACJA DZIEŃ 1.

GP DSC 2501Gorąca fotorelacja z ekspozycji Mody na Mazowsze podczas pierwszego dnia Targów Regionów Turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi. Według wszystkich gości - na naszym stoisku jest fantastycznie. Składają się na to nowoczesny wystrój ekspozycji, designerskie wyposażenie, animacje plastyczne i kulinarne, konkursy oraz doskonała atmosfera. Cały nasz zespół targowy stanął na wysokosci zadania. Mazowsze okazało się zmysłowe i pełne pasji.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE NA TARGACH W ŁODZI - FOTORELACJA DZIEŃ 1.

MODA NA MAZOWSZE - NOWA PUBLIKACJA

mm1Podczas Targów Tour Salon miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, o którym trzeba koniecznie zakomunikować. Na stoisku MROT pojawiło się nowa publikacja - Moda na Mazowsze. Jest to "numer zerowy", mamy nadzieję nowego periodyku, który poprzez opisy różnych atrakcji i aktywności przybliży czytelnikom nasz region. Załączamy nową publikację do pobrania w pliku PDF.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE - NOWA PUBLIKACJA

HITY STOISKA MODA NA MAZOWSZE

MnM-plakat-pion

Projektantka mody, szlachcianki ze szlaku Mazowiecka Micha Szlachecka, rycerz z zamku w Liwie, projekty odzieżowe, ceramika użytkowa i elementy wystroju wnętrz zainspirowane mazowieckimi wzorami etno, słodki poczęstunek sękaczem, artystyczne warsztaty dla wszystkich chętnych i brawurowo poprowadzona konferencja prasowa - to składniki, które złożyły się na olbrzymi sukces stoiska Moda na Mazowsze podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

Czytaj więcej: HITY STOISKA MODA NA MAZOWSZE

MROT NA TARGACH WORLDHOTEL

PA133048MROT uczestniczy w Targach WorldHotel odbywających się w Centrum MT Polska w dniach 13-15 października 2015. Głównym celem ekspozycji jest zaprezentowanie możliwości współpracy z branżą hotelarską w ramach projektu Moda na Mazowsze oraz pozyskanie partnerów do współpracy sieciowej dla członków i produktów MROT.

Czytaj więcej: MROT NA TARGACH WORLDHOTEL

SUKCES MODY NA MAZOWSZE NA FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

DSC 1083Sukces - tak najkrócej można podsumować działania MROT podczas 6. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się 7 i 8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej: SUKCES MODY NA MAZOWSZE NA FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

WYSTAWA MROT NA 6. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

DSC 0929

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała atrakcjyjny program dla uczestników 6. Forum Rozwoju Mazowsza, które rozpoczęło się 7 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wystawa, prezentacje i warsztaty przygotowane przez MROT mają miejsce w Strefie Dobrych Praktyk, natomiast na stoisku MROT można zapoznać się z projektem "Moda na Mazowsze". Czytaj więcej: WYSTAWA MROT NA 6. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

MODA NA MAZOWSZE PRZEDSTAWIA BAŚNIE LUDÓW ZIEMI MAGDY POLKOWSKIEJ

mrot aktWydarzenie jest pierwszym z  cyklu wydarzeń łączących w sobie muzykę światło oraz dźwięk. Unikalna inscenizacja, którą będzie można zobaczyć jest nową formą teatralną specjalnie przygotowaną przez autorkę – Magdę Polkowską.

Czytaj więcej: MODA NA MAZOWSZE PRZEDSTAWIA BAŚNIE LUDÓW ZIEMI MAGDY POLKOWSKIEJ