Członkowie

Jednostki Samorządu Terytorialnego

1. Gmina Mszczonów

2. Gmina Nasielsk

3. Gmina Pułtusk

4. Gmina Radzymin

5. Gmina Szydłowiec

6. Gmina Zwoleń

7. Miasto i gmina Konstancin-Jeziorna

8. Miasto Radom

9. Miasto Siedlce

10. Miasto Sierpc

11. Miasto stołeczne Warszawa

12. Miasto Węgrów

13. Miasto Żyrardów

14. Powiat Sierpecki

15. Samorząd Województwa Mazowieckiego

Muzea, Instytucje kultury

1. Centrum Kultury i Turystyki w Iłży

2. Centrum Kultury Wilanów

3. Europejskie Centrum Artystyczne im. F. Chopina w Sannikach

4. Mazowiecki Instytut Kultury

5. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”

6. Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu

7. Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

8. Muzeum Łazienki Królewskie

9. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu

10. Muzeum Mazowieckie w Płocku

11. Muzeum Niepodległości w Warszawie

12. Muzeum Regionalne im. prof. Tomasza Mikockiego w Kozienicach

13. Muzeum Regionalne w Siedlcach

14. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

15. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie

16. Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

17. Muzeum Warszawy

18. Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

19. Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu

20. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

21. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22. Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie

23. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie

24. Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego

25. Park Kulturowy Ossów – Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Samorządowa Instytucja Kultury

26. Stacja Muzeum

Fundacje i stowarzyszenia

1. Arsenał Stowarzyszenie Regimentów i Pułków Polskich 1717-1831

2. Fundacja „Teraz Mazowsze”

3. Fundacja Do Dzieła!

4. Fundacja Emanio Arcus

5. Fundacja Mazowiecka Micha Szlachecka

6. Fundacja na Rzecz Kultury i Integracji „Pozytywy”

7. Fundacja na Rzecz Rozwoju Turystyki Aktywnej

8. Fundacja Ogarnij Emocje

9. Fundacja Polska Akademia Jeździecka

10. Fundacja Rok Rzeki Wisły

11. Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK

12. Mazowieckie Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej

13. Mazowiecko-Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne

14. Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej

15. Polskie Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek Zagranicznych

16. PTTK Oddział „Mazowsze”

17. Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”

18. Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Dom Polonii w Pułtusku

19. Stowarzyszenie Aktywni dla Mazowsza

20. Stowarzyszenie Binduga

21. Stowarzyszenie Cztery Krajobrazy

22. Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego

23. Stowarzyszenie Mazowiecki Gravel

24. Stowarzyszenie Monopol Warszawski

25. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Zalewu Zegrzyńskiego

26. Stowarzyszenie Na Rzecz Zachowania Tożsamości Kulturowej oraz Rozwoju Regionu Mazowsza i Podlasia „Tradycja – Rozwój – Przyszłość”

27. Stowarzyszenie Sympatyków Dolny Rzeki Wkry „Nasza Wkra”

28. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa

29. Stowarzyszenie Wisła OK

30. Stworarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki

31. Towarzystwo Opieki nad Zabytkami oddział w Czersku

32. Towarzystwo Przyjaciół Warszawy

33. Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki

34. Zamek Liw. Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Liwskiej

Lokalne Organizacje Turystyczne i LGD

1. Kurpiowska Organizacja Turystyczna

2. Lokalna Grupa Działania Ziemi Mińskiej

3. Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej

4. Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w Sercu Mazowsza”

5. Lokalna Organizacja Turystyczna „LOT nad Bugiem”

6. Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza

7. Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek

8. Lokalna Organizacja Turystyczna Wielki Gościniec Litewski

9. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej

10. LOT Ziemia Łomżyńska

11. Nadbużańska Lokalna Organizacja Turystyczna

12. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

13. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu”

14. Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Na Wschód od Warszawy”

Biura podróży, obiekty noclegowe, firmy

1. AB Poland Travel

2. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

3. Biuro Podróży PITUR

4. Campiri Polska Sp. z o.o.

5. City Info Sp. z o.o.

6. coigdzie.pl Sp. z o.o.

7. Crowne Plaza Warsaw – The HUB

8. Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie, Polska Akademia Nauk

9. Dwór Mościbrody Sp. z o.o.

10. Everal Piotr Dutkiewicz

11. Farma Iluzji Sp. z o.o.

12. FarMer Jakub Kocjan (Koko Kamper)

13. Furnel Travel International

14. Global Parks Poland Sp. z o.o. (Suntago Park of Poland)

15. Globe-Traveller RV Sp. z o.o.

16. Gościniec Goździejewski Bogusława Retkowska

17. Grupa MCC Sp. z o.o. (Warszawskie Centrum Caravaningu)

18. Klub Jeździecki Huzar

19. Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.

20. Młyn Gąsiorowo

21. MPZ Investments Center Sp. z o.o. (Mysterious Room)

23. Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada”

24. Pałac Mała Wieś Sp. z o.o. s.k.

25. Patron Sp. z o.o.

26. Poland Trip Sp. z o.o.

27. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie S.A.

28. Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

29. Stalker Group Sp. z o.o.

30. Tor Modlin

31. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.

32. Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.

33. Wiesław Gowin Gospodarstwo Rolne Dwórzno (Winnica Dwórzno)

34. Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. (Park Rozrywki Julinek)

Izby branżowe i doradcze

1. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

2. Polska Izba Turystyki oddział Mazowiecki w Warszawie

3. Warszawska Izba Gospodarcza

4. Warszawska Izba Turystyki

Osoby prywatne

1. Paweł Kępczyński Pałac Domaniowski