Członkowie

Jednostki Samorządu Terytorialnego

1. Gmina Mszczonów

2. Gmina Nasielsk

3. Gmina Pułtusk

4. Gmina Radzymin

5. Gmina Szydłowiec

6. Gmina Zwoleń

7. Miasto i gmina Konstancin-Jeziorna

8. Miasto Radom

9. Miasto Siedlce

10. Miasto stołeczne Warszawa

11. Miasto Węgrów

12. Miasto Żyrardów

13. Powiat Sierpecki

14. Samorząd Województwa Mazowieckiego

Muzea, Instytucje kultury

1. Centrum Kultury i Turystyki w Iłży

2. Centrum Kultury Wilanów

3. Europejskie Centrum Artystyczne im. F. Chopina w Sannikach

4. Mazowiecki Instytut Kultury

5. Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

6. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”

7. Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu

8. Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

9. Muzeum Łazienki Królewskie

10. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu

11. Muzeum Mazowieckie w Płocku

12. Muzeum Niepodległości w Warszawie

13. Muzeum Regionalne im. prof. Tomasza Mikockiego w Kozienicach

14. Muzeum Regionalne w Siedlcach

15. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

16. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie

17. Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

18. Muzeum Warszawy

19. Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

20. Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu

21. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

22. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23. Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie

24. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie

25. Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego

26. Park Kulturowy Ossów – Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Samorządowa Instytucja Kultury

27. Stacja Muzeum

Fundacje i stowarzyszenia

1. Fundacja „Teraz Mazowsze”

2. Fundacja Do Dzieła!

3. Fundacja Emanio Arcus

4. Fundacja Mazowiecka Micha Szlachecka

5. Fundacja na Rzecz Kultury i Integracji „Pozytywy”

6. Fundacja na Rzecz Rozwoju Turystyki Aktywnej

7. Fundacja Ogarnij Emocje

8. Fundacja Polska Akademia Jeździecka

9. Fundacja Rok Rzeki Wisły

10. Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK

11. Mazowieckie Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej

12. Mazowiecko-Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne

13. Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej

14. Polskie Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek Zagranicznych

15. PTTK Oddział „Mazowsze”

16. Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”

17. Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Dom Polonii w Pułtusku

18. Stowarzyszenie Aktywni dla Mazowsza

19. Stowarzyszenie Binduga

20. Stowarzyszenie Cztery Krajobrazy

21. Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego

22. Stowarzyszenie Mazowiecki Gravel

23. Stowarzyszenie Monopol Warszawski

24. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Zalewu Zegrzyńskiego

25. Stowarzyszenie Na Rzecz Zachowania Tożsamości Kulturowej oraz Rozwoju Regionu Mazowsza i Podlasia „Tradycja – Rozwój – Przyszłość”

26. Stowarzyszenie Sympatyków Dolny Rzeki Wkry „Nasza Wkra”

27. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa

28. Stowarzyszenie Wisła OK

29. Stworarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki

30. Towarzystwo Opieki nad Zabytkami oddział w Czersku

31. Towarzystwo Przyjaciół Warszawy

32. Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki

33. Zamek Liw. Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Liwskiej

34. Związek Polskich Fotografów Przyrody

Lokalne Organizacje Turystyczne i LGD

1. Kurpiowska Organizacja Turystyczna

2. Lokalna Grupa Działania Ziemi Mińskiej

3. Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej

4. Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w Sercu Mazowsza”

5. Lokalna Organizacja Turystyczna „LOT nad Bugiem”

6. Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza

7. Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek

8. Lokalna Organizacja Turystyczna Wielki Gościniec Litewski

9. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej

10. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej

11. LOT Ziemia Łomżyńska

12. Nadbużańska Lokalna Organizacja Turystyczna

13. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

14. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu”

15. Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Na Wschód od Warszawy”

Biura podróży, obiekty noclegowe, firmy

1. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

2. Biuro Podróży PITUR

3. Biuro Turystyczno-Handlowe Touris Polska

4. Campiri Polska Sp. z o.o.

5. City Info Sp. z o.o.

6. coigdzie.pl Sp. z o.o.

7. Crowne Plaza Warsaw – The HUB

8. Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie, Polska Akademia Nauk

9. Dwór Mościbrody Sp. z o.o.

10. Everal Piotr Dutkiewicz

11. Farma Iluzji Sp. z o.o.

12. FarMer Jakub Kocjan (Koko Kamper)

13. Furnel Travel International

14. Global Parks Poland Sp. z o.o. (Suntago Park of Poland)

15. Globe-Traveller RV Sp. z o.o.

16. Gościniec Goździejewski Bogusława Retkowska

17. Grupa MCC Sp. z o.o. (Warszawskie Centrum Caravaningu)

18. Klub Jeździecki Huzar

19. Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.

20. Młyn Gąsiorowo

21. MPZ Investments Center Sp. z o.o. (Mysterious Room)

23. Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada”

24. Pałac Mała Wieś Sp. z o.o. s.k.

25. Pałac Ojrzanów

26. Patron Sp. z o.o.

27. Poland Trip Sp. z o.o.

28. Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

29. Stalker Group Sp. z o.o.

30. Tor Modlin

31. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.

32. Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.

33. Wiesław Gowin Gospodarstwo Rolne Dwórzno (Winnica Dwórzno)

34. Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. (Park Rozrywki Julinek)

Izby branżowe i doradcze

1. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

2. Polska Izba Turystyki oddział Mazowiecki w Warszawie

3. Warszawska Izba Gospodarcza

4. Warszawska Izba Turystyki

Osoby prywatne

1. Paweł Kępczyński Pałac Domaniowski