14 WYPRAW PO MAZOWSZU NA ZIMOWE FERIE

14 tras po Warszawie i Mazowszu i aż 77 propozycji atrakcji do zwiedzania i aktywnego wypoczynku można znaleźć w mini przewodniku #aktywne ferie na Mazowszu wydanym przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Okazuje się, że aby ciekawie spędzić czas, zwiedzić interesujące miejsca, poznać historię oraz aktywnie wypocząć i świetnie się bawić zimową porą wcale niekoniecznie trzeba wyjeżdżać gdzieś daleko.

Przewodnik będzie cennym źródłem informacji przede wszystkim dla warszawiaków, ale również dla wszystkich mieszkańców Mazowsza, gdzie właśnie rozpoczęły się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży.

Wśród propozycji i opisów kierunków, które warto odwiedzić znalazły się również miejsca często nieoczywiste i nieodkryte jak np. Szydłowiec, Przysucha, Muzeum Wsi Radomskiej, Bolimowski Park Krajobrazowy, Królewskie Źródła, Konstancin-Jeziorna, Powsin, Sierpc, Płock, Otrębusy, Podkowa Leśna, Kurpie, Dolina Liwca, Puszcza Kampinoska, Żyrardów, Sochaczew oraz Szlak Chopinowski i Szlak Książąt Mazowieckich. Są też najciekawsze – nie tylko na zimę – atrakcje Warszawy.

W przewodniku znajdziemy też wiele praktycznych porad – jak dojechać w niektóre miejsca transportem publicznym, gdzie zjeść, jak zarezerwować wcześniej bilety, etc. Chętnym na zimowe wyprawy nie pozostaje już nic więcej, tylko pobrać na komórkę lub komputer mini przewodnik #aktywne ferie na Mazowszu w wersji PDF, ciepło się ubrać i wyruszyć w drogę. Mazowsze czeka!