145 TYS. ODBIORCÓW AKCJI PROMOCYJNEJ MAZOWSZE NA FILMOWO

Jesienna akcja promocyjna #MazowszeNaFilmowo, która opisywała m.in. najciekawsze miejsca na mazowieckim szlaku filmowym i prowadzona była w naszych serwisach internetowych i mediach społecznościowych dotarła do 145 tys. odbiorców. Dziękujemy Internautom za tak duże zainteresowanie tematem.

Mazowsze jest dla twórców filmowych bardzo atrakcyjnym regionem. Wycieczka tropem realizowanych na tych terenach produkcji pozwoli kinomanom zobaczyć plenery, które zachwyciły reżyserów i scenografów, poznać tajemnice powstawania kinowych i telewizyjnych obrazów oraz odkryć urodę i różnorodność Mazowsza. Uczestnicy podróży dowiedzą się m.in., gdzie tak naprawdę mieści się siedziba biskupa z serialu „Ojciec Mateusz”, jak dotrzeć do karczmy Jankiela z Wajdowskiej adaptacji „Pana Tadeusza”, a także czy ławeczka przed sklepikiem z serialu „Ranczo” jest wygodna. Na szlaku wciąż przybywają nowe miejsca, bo wciąż powstają nowe filmy i seriale podbijające serca widzów.

Więcej informacji można znaleźć:
– w dedykowanym wydaniu czasopisma Moda na Mazowsze dostępnym jako plik PDF pod linkiem:
https://www.mrot.pl/wp-content/uploads/2021/09/Moda-do-netu-strona-po-stronie-.pdf oraz
– w przewodniku „Mazowsze na filmowo” dostępnym w wersji PDF pod linkiem: https://www.mrot.pl/wp-content/uploads/2020/10/Przewodnik_filmowy_2017_elek_1.pdf
– na stronach serwisu www.ModaNaMazowsze.pl.

Cisza na planie! Kamera! Akcja!