CYKL BRANŻOWYCH SZKOLEŃ MERIGO

Seria spotkań pod nazwą Merigo Meeting Tour będzie organizowana przez firmę Merigo/Go Global Travel już po raz siódmy. Tym razem spotkania odbędą się w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Tegorocznym partnerem cyklu jest ubezpieczyciel Signal Iduna.

Dzięki szkoleniom biura podróży dowiedzą się więcej o praktycznej stronie dokonywania rezerwacji hotelowych, biletów lotniczych, transferów oraz wynajmu samochodów – czyli produktów, które znajdują się w systemie Merigo/Go Global Travel. W zasobach platformy znajduje się obecnie ponad milion obiektów noclegowych, co stanowi najwięcej spośród systemów rezerwacyjnych B2B funkcjonujących na rynku turystycznym.

Ważną kwestią będą poruszone regulacje prawne, traktujące o obowiązkach podmiotów sprzedających usługi turystyczne. Uczestnicy będą mogli zaciągnąć fachowej rady w jaki sposób mogą sprzedać pojedyncze usługi, kiedy mogą tworzyć pakiety w ramach powiązanych usług turystycznych oraz na jakich zasadach tworzyć imprezy turystyczny.

Dodatkowo Signal Iduna TU S.A. przybliży całą procedurę wydawania gwarancji ubezpieczeniowej. Wyjaśnione zostaną warianty dla PUNPUT oraz organizatorów turystyki w zależności od imprez turystycznych organizowanych w różnych rejonach świata i przy użyciu różnych środków transportu oraz zostaną przedstawione pozostałe produkty turystyczne oferowane przez ubezpieczyciela.

Harmonogram i miejsca spotkań:
– 15.03.2022 r., godz. 10:30 – Gdańsk: Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk
– 16.03.2022 r., godz. 10:30 – Warszawa: Hotel Mercure Warszawa Centrum 48-54, ul. Złota, 00-120 Warszawa
– 18.03.2022 r., godz. 10:30 – Kraków: Q Hotel Plus Kraków, ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków.

Zgłoszenia pod adresem e-mail: info@merigo.com.pl

Zdjęcie: neONBRAND / Unsplash