ELA I DAREK, CZYLI TRAVELOVE POKAŻĄ MAZOWSZE

W tegorocznych Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów organizowanych przez POT województwo mazowieckie reprezentują blogerzy TraveLOVE. Poznajcie ich!

Cześć, tu Ela i Darek, czyli TraveLOVE. Zapraszamy Was do naszego podróżniczego świata. Uwielbiamy podróże – zarówno dalekie, jak i te bliskie – zaś w równym stopniu kochamy dzielenie się naszymi odkryciami, spostrzeżeniami i przygodami. Dlatego tworzymy filmy, relacje i galerie fotograficzne, w których z humorem i na luzie opowiadamy o pięknie świata i zachęcamy do odwiedzania miejsc spoza utartych szlaków.

Pragniemy inspirować do odkrywania piękna ukrytego wokół nas, czasem za rogiem ulicy, a innym razem w małym zapomnianym miasteczku na szczycie góry. Zachęcamy do poznawania kultur i tradycji oraz spotykania z ludźmi, którzy nimi żyją. Dlatego nasz udział w Mistrzostwach Vlogerów to wartość, której nie mogło zabraknąć. A na co dzień jesteśmy zwykłymi biurkowcami, którzy muszą dobrze gospodarować dostępnym urlopem, by każdy wolny dzień spędzić w podróży.

My jesteśmy TraveLOVE, a Wy do następnego odcinka nie przestawajcie podróżować. I niech słońce zawsze będzie z Wami!

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to wyjątkowe, coroczne przedsięwzięcie organizowane przez Polską Organizację Turystyczną skupiające kreatywnych vlogerów i blogerów. Głównym celem Mistrzostw jest promowanie krajowej turystyki oraz idei zrównoważonego transportu poprzez zaangażowanie influencerów zajmujących się tymi zagadnieniami.

W ramach Mistrzostw uczestnicy rywalizują ze sobą poprzez publikowanie tekstów, zdjęć i filmów, inspirując Polaków do aktywnego spędzania czasu i poznawania ciekawych miejsc swojego kraju. Jednocześnie ważnym aspektem działań blogerów jest wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez angażowanie swoich czytelników i widzów do stosowania zasad zdrowego trybu życia i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.

Informacje dotyczące konkursu oraz relacje z podróży poszczególnych uczestników dostępne będą na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Źródło: POT, MROT, TraveLOVE