GALA AMBASADORÓW KONGRESÓW POLSKICH

Mazovia Convention Bureau funkcjonujące w strukturach MROT aktywnie uczestniczy w spotkaniach i wydarzeniach gremiów zajmujących się branżą spotkań. W dniu 15 maja w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront Wicedyrektor Biura MROT – Iwona Majewska wzięła udział w Gali Ambasadorów Kongresów Polskich.

To ważne wydarzenie stanowi część programu Ambasadorów Kongresów Polskich, który jest realizowany we współpracy Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) i Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP). Głównym celem tego programu jest pozyskiwanie kongresów do Polski i zapewnienie skutecznej pomocy polskim przedstawicielom działającym w międzynarodowych organizacjach, takim jak naukowcy i specjaliści z różnych branż, w pozyskiwaniu takich wydarzeń do naszego kraju.

Niezmiernie miło nam poinformować, że podczas Gali dr hab. Krzysztof Celuch, Prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie a jednocześnie Prezes Celuch Consulting – członka MROT, za swą wszechstronną działalność oraz skuteczność w branży spotkań otrzymał prestiżowy tytuł Ambasadora Kongresów Polskich. Statuetkę wręczyli Paula Fanderowska – Prezeska Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce i Wojciech Szczurek – Prezydent Gdyni. Gratulujemy!

Wizyta w Gdyni pozwoliła również MROT na udział w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym SKKP poświęconemu podsumowaniu działalności Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz zaprezentowaniu planów na kolejny rok. Dziękujemy za zaproszenie! To był świetny czas na poznanie nowych partnerów do współpracy w branży spotkań, najlepszych trendów i znalezienie wspólnych płaszczyzn działania. Takie spotkania to kolejne szanse na dalszy rozwój turystyki biznesowej na Mazowszu.