KAMPER MODA NA MAZOWSZE W RADIO DLA CIEBIE

Powodzenie akcji „Kamperem po Mazowszu” przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Codziennie dostajemy nowe zaproszenia do odwiedzenia ciekawych miejsc i coraz więcej mediów opisuje naszą akcję. Audycja „Wakacje na Mazowszu” w Radio dla Ciebie w której występowała Dyrektor MROT – Dorota Zbińkowska trwała prawie 20 minut. Zapraszamy do posłuchania podcastu.

Audycja „Wakacje na Mazowszu” w Radio RDC pojawiła się na antenie w poniedziałek 19 lipca. Prowadzący audycję Jerzy Chodorek przez prawie 20 minut rozmawiał z Dorotą Zbińkowską o naszej wyprawie kamperem dookoła Mazowsza oraz o propozycjach na wakacje w najnowszym numerze magazynu Moda na Mazowsze.

Na stronie internetowej www.RDC.pl pojawił się znaczący wpis dotyczący naszj kampanii – Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna z nową akcją na kółkach! Kamper akcji #KamperemPoMazowszu dotrze do ponad 40 atrakcji turystycznych i wydarzeń na Mazowszu. Trasa kampera tej wakacyjnej akcji wyniesie kilka tysięcy kilometrów.

Akcja #KamperemPoMazowszu spotyka się z coraz większym zainteresowaniem mediów. Praktycznie każdego dnia załoga kampera udziela wywiadów dotyczących idei akcji, trasy, odwiedzanych miejsc i propozycji spędzania wakacji w naszym regionie. Okazało się, że ta akcja jest fantastycznym pomysłem na promocję mazowieckiej turystyki.

A tutaj można posłuchać podcastu całej audycji:
https://www.rdc.pl/podcast/wakacje-na-mazowszu-kamperem-po-mazowszu/

Zdjęcia: RDC – Radio dla Ciebie