KOLEJNY CZŁONEK W SZEREGACH MROT

Z ogromną satysfakcją informujemy, że do Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przystąpił nowy członek: Story Planet Go. W ten oto sposób sposób MROT zrzesza już 137 członków – przedsiębiorców, samorządy, organizacje pozarządowe, których różnorodność stwarza olbrzymi potencjał do działania i tworzenia nowych produktów turystycznych. To upewnia nas, że działalność MROT jest potrzebna, doceniana i skutecznie służy rozwojowi turystyki.

STORY PLANET GO

Story Planet Go to zintegrowany z mapą, wirtualny przewodnik do odkrywania świata śladami interesujących opowieści.
Pomysł aplikacji narodził się z miłości do książek i podróżowania oraz z połączenia doświadczenia założycieli w branży wydawniczej, e-commerce i gamifikacji. Pandemia Covid pokazała, że rzeczywistość w jakiej żyjemy stawia nam bariery, które uniemożliwiają nam robienie tego, co kochamy. Przewodnicy turystyczni na wiele miesięcy zostali pozbawieni możliwości oprowadzania wycieczek.
Dlatego powstało narzędzie, które twórcom szlaków zagwarantuje dostęp do odbiorców, bez względu na porę roku i zewnętrzne okoliczności, a turyści będą mogli bez ograniczeń odkrywać ciekawe miejsca.

Czym jest Story Planet Go?

Story Planet Go to zintegrowany z mapą, wirtualny przewodnik do odkrywania świata śladami interesujących opowieści.
Dzięki aplikacji zwiedzisz miejsca związane z ulubionym bohaterem, filmem, książką, ikoną sportu czy muzycznym idolem, poznasz nieznane zakamarki wielkich aglomeracji i warte odkrycia zakątki małych miasteczek.

Zabierz Story Planet Go na wakacje i na weekend – nawet ten spędzony we własnej okolicy.
Pobranie bezpłatnej aplikacji mobilnej umożliwia wybór trasy według tematu, miejsca, czasu i sposobu zwiedzania, a każdy zakup szlaku wspiera lokalnych przewodników.

Interaktywne mapy, które poprowadzą Cię od początku wycieczki do jej ostatniego punktu. Opisy w formie testu i plików audio odkryją przed Tobą historie znanych i nieznanych budynków, ulic i innych miejsc związanych z wybraną przez Ciebie wycieczką! Zdjęcia, filmy, ciekawostki sprawią, że zwiedzanie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące! Swoją wiedzę sprawdzisz biorąc udział w zadaniach, za rozwiązanie których otrzymasz punkty! Zbieraj je, bo warto!

Podobała Ci się wycieczka? Chcesz skomentować dane miejsce? Ze Story Planet Go to jest możliwe!

Miejscowy czy turysta? To nie ma znaczenia. W Story Planet Go znajdziesz ciekawe fakty, miejsca do zobaczenia, rzeczy do zrobienia i urzekające historie do wyśledzenia. Opowieści są wszędzie i dla każdego.

Ze Story Planet Go nie zmarnujesz ani czasu, ani pieniędzy, zwiedzając wybrane miasto bez przewodnika. Po prostu wybierz to co Cię interesuje z bogatej bazy tras przygotowanych przez podróżników dla podróżników. Podążaj za opowieściami.

Źródło:  www.storyplanetgo.com  /  Zdjęcie: Pixabay