MARSZAŁEK ADAM STRUZIK – WIZYTA W MROT I OBSZERNY WYWIAD

W dniu 13 kwietnia siedzibę Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odwiedził Marszałek Województwa Mazowieckiego – Pan Adam Struzik. Podczas spotkania Marszałek zapoznał się z działaniami MROT i najważniejszymi projektami realizowanymi przez stowarzyszenie dla rozwoju mazowieckiej turystyki.

Podczas wizyty Marszałek z zainteresowaniem zapoznał się również z realizowanym przez MROT projektem „ESTET – włączanie kompetencji z zakresu zrównoważonego rozwoju w kształcenie i szkolenia dotyczące turystyki” i podkreślił, iż tego typu projekty powinny pozostawać w sferze zainteresowania MROT w przyszłości.

Podczas spotkania Marszałek udzielił również obszernego wywiadu na temat m.in. aktualnej trudnej sytuacji i perspektyw branży turystycznej, szans i atutów Mazowsza dziedzinie turystyki, kierunków rozwoju i możliwości związanych z dofinansowaniem w nowej perspektywie finansowej UE 2021-2027. Są też życzenia na Święta Wielkanocne i nuta optymizmu na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu!

Zdjecia: Archiwum MROT