MAZOWSZE NA TARGACH GLOBALNIE W KATOWICACH

26. edycja najważniejszych na Śląsku Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie w Katowicach odbędzie się w dniach 18-20 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Katowickie targi to niemal 7000 m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 200 wystawców, prawie 300 godzin imprez towarzyszących i ponad 8000 zwiedzających. Ekspozycję Mazowsza można będzie odwiedzić na stoisku nr 37. Serdecznie zapraszamy!

Na stoisku naszego regionu zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego można będzie poznać najciekawsze mazowieckie destynacje, porozmawiać ze specjalistami, otrzymać przewodniki, mapy i publikacje turystyczne, wziąć udział w konkursach i dobrze się bawić oraz poznać najważniejsze argumenty, dla których warto odwiedzić nasz region.

Będą tu przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Crowne Plaza – The Hub, Miasta Radom, Ogólnopolskiej Spółdzielni Turystycznej Gromada, Lokalnej Organizacji Turystycznej 3 Rzek, Muzeum Niepodległości w Warszawie, Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

O Targach

Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie będąc od 27 lat jedną z największych imprez turystycznych w Polsce, mogą pochwalić się tysiącami gości podczas każdej edycji. W czasie ubiegłej jubileuszowej, 25. edycji targów, naszych wystawców odwiedziło 8000 zwiedzających. Termin targów – początek marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno licznych specjalistów z branży, jak i turystów.

Dla sektora turystycznego targi to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza ofert zarówno tour operatorów i biur podróży, jak i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej i świadczących turystyczne usługi komplementarne. Targi są również wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata. Swoje niezliczone atrakcje turystyczne aktywnie promują również Państwa, Regiony i Miasta Partnerskie targów.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, mieszczącego się w Katowicach, w wyjątkowo korzystnej lokalizacji – w samym sercu województwa śląskiego, w pobliżu autostrady A4 i A1, co pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół obiektu umożliwiają komfortowe korzystanie z infrastruktury.

Źródło, zdjęcie i więcej informacji: https://globalnie.fairexpo.pl/