MAZOWSZE ZAPRASZA NA TOUR SALON 2023

Zapraszamy na ekspozycję Mazowsza podczas Targów TOUR SALON w Poznaniu w dniach 27-29 października. Na stanowisku nr 43 o powierzchni 100m2 znajdziecie stoisko Samorządu Województwa Mazowieckiego na którym będzie aż 13 wystawców. Dużo informacji turystycznych, dużo bezpłatnych map i publikacji, dużo atrakcji – to miejsce trzeba odwiedzić koniecznie!

Na stoisku Mazowsza zaprezentują swoją turystyczną ofertę m.in.:
– Crowne Plaza Warsaw the HUB
– Koko Kamper z kamperem na stoisku
– Lokalna Organizacja Turystyczna 3 Rzek
– Lokalna Organizacja Turystyczna nad Bugiem
– Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej
– Miasto Radom
– Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna
– Muzeum Niepodległości
– Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada
– Państwowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”
– Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
– Samorząd Województwa Mazowieckiego
– Stowarzyszenie Tygiel Doliny Bugu

TARGI TOUR SALON

Projekt targów TOUR SALON ma na celu stworzenie przestrzeni, gdzie goście targowi będą mogli przeżyć wyjątkową przygodę, a przede wszystkim znaleźć nowe kierunki podróży zarówno wakacyjnych jak i weekendowych. Podczas trzech dni targowych będzie można posłuchać relacji znanych i podziwianych podróżników, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach i pasji do zwiedzania Polski i świata, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim poczuć klimat zarówno egzotycznych jak i lokalnych wojaży. Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu.

W gronie wystawców targów od lat są: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, dostawcy usług transportowych i innych usług w turystyce. Na scenie targowej pojawią się znakomici globtroterzy. Program targowy przewiduje bogatą ekspozycję oraz strefy pokazowe i warsztatowe.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

CARAVANS SALON- największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie związane z turystyką caravaningową w naszym kraju, podczas którego swoją ofertę zaprezentują na najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

YACHT SALON – targi łodzi, jachtów i sportów wodnych, kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą. Zarówno tych z wieloletnim stażem, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem i odkrywaniem swojej wodnej pasji.

FESTIWAL PODRÓŻNICZY ŚLADAMI MARZEŃ – podczas targów odbywa się również cieszący się ogromną popularnością Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”. To autorski projekt Jaśminy i Tomasza Labus. Wydarzenie trwa przez 3 dni targowe, podczas których można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach. W takcie festiwalu ma miejsce konkurs o „Złoty Ślad”, który realizowany jest w kategoriach Polska i świat.

RODZINNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY TUP TUP – miejsce pełne inspiracji i pomysłów do rodzinnego podróżowania Dostarczając solidną dawkę wiedzy, chcą pokonać obawy i wątpliwości związane z podróżami z maluszkami. Znajdziecie tu miejsca do których warto udać się całą rodziną i cenne wskazówki jak zaplanować podróż z dzieckiem aby nie zwariować. Nie zabraknie też porad dotyczących sprzętu na wyjazd w góry czy na rowery.

BOGATY PROGRAM

Prelekcje podróżników
Strefa rowerowa BIKE PARK
Strefa bliżej natury
Strefa szlaków kulinarnych i enoturystyki
Stacja historia, nauka i kultura

Zdjęcie startowe: Archiwum MROT / Zdjecie w treści: Materiały prasowe MTP