MODA NA MAZOWSZE NA URZĄDZENIA MOBILNE W NOWEJ ODSŁONIE

Z przyjemnością zapraszamy do korzystania z naszej nowej mobilnej odsłony strony Moda na Mazowsze. Strona jest już całkowicie responsywna, co znakomicie ułatwi wszystkim posługiwanie się nią i poszukiwanie inspiracji do planowania wyjątkowych podróży po Mazowszu – regionie, który ma wiele do zaoferowania. Wcale nie trzeba jechać daleko, by niebanalnie spędzić czas, przeżyć niezwykłą przygodę, poznać nowe smaki, znaleźć inspirację czy po prostu dobrze wypocząć.

Temu celowi służą m.in. nowe zakładki:

  • Podróże, gdzie prezentujemy na bieżąco atrakcyjne obiekty, ciekawe atrakcje turystyczne oraz oferty przeznaczone dla różnych odbiorców. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! A prezentowane tutaj ciekawostki, legendy, opowieści związane z tymi miejscami będą niewątpliwie magnesem do ich odwiedzenia.
  • Dzieje się na Mazowszu, gdzie na bieżąco przedstawiamy wszystkie odbywające się zaktualizowane wydarzenia odbywające się w całym regionie zaopatrzoną w przekierowanie do naszego profilu na FB Dzieje się na Mazowszu. Nawet w dobie pandemii można znaleźć tu wiele ciekawych propozycji.
  • Zakładka modanamazowsze.tv przekierowuje z kolei na nasz profil na YouTube, gdzie na bieżąco prezentujemy filmy z Mazowsza pozwalające poznawać nowe miejsca i zaplanować własny czas na Mazowszu.
  • Pojawił się także moduł Instagrama, który ma za zadanie bieżąco inspirować Was pięknem mazowieckich krajobrazów i obiektów oraz ma również przekierowanie do Instagrama z całym wachlarzem wyjątkowych zdjęć.

Życzymy wielu wyjątkowych emocji i ciekawych podróży po Mazowszu – sercu Polski!

Grafika: MROT