MODA NA MAZOWSZE TV – FARMA ILUZJI

Zapraszamy do naszego studia Moda na Mazowsze TV, które w nowym wiosenno-letnim sezonie turystycznym kontynuuje realizację cyklu materiałów poświęconych najciekawszym miejscom w naszym regionie. Dzisiejszym gościem jest Marek Szczypek prezentujący Farmę Iluzji.

Nasz gość opowiada o fantastycznym miejscu na wypoczynek, wycieczki zarówno rodzinne jak i szkolne, gdzie można zobaczyć i doświadczyć niemożliwego!

Farma Iluzji to ponad 6 hektarów wypełnionych atrakcjami, które sprawiają, że aktywny wypoczynek zarówno dzieci jak rodziców nabiera nowego wymiaru. Można tu znaleźć eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jak i miejsca do zabawy i wypoczynku – plażę, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych.

Lokalizacja: miejscowość Trojanów przy drodze Warszawa – Lublin lub Warszawa – Puławy (Kazimierz Dolny), innymi słowy – blisko Warszawy bo tylko około 1h jazdy drogą szybkiego ruchu.

Miejsce czynne do 30 maja czynne w weekendy a od czerwca już „na okrągło” każdego dnia przez całe wakacje i jeszcze dłużej.

Rozmowę poprowadziła Dorota Zbińkowska – Dyrektor Biura Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Materiał dostępny jest na Facebooku:
https://www.facebook.com/ModaNaMazowsze/videos/1224591297998385
oraz na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=BEHlI0rq008

Zdjęcie: Studio Moda na Mazowsze TV