MROT – JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

W ten oto sposób sposób mamy już 136 członków – przedsiębiorców, samorządy, organizacje pozarządowe, których różnorodność stwarza olbrzymi potencjał do działania, tworzenia nowych produktów turystycznych i rozwoju przemysłu spotkań. To upewnia nas, że działalność MROT jest potrzebna, doceniana i skutecznie służy rozwojowi turystyki na Mazowszu.

Digital Space

Działa na rynku od kilkunastu lat. Posiada wiedzę, zasoby i doświadczenie aby efektywnie i efektownie digitalizować duże i małe wydarzenia oraz realizować projekty specjalne.

Digital Knowledge Space to dom produkcyjny, posiadający 5 własnych, specjalistycznych studiów realizacji projektów cyfrowych w ramach kompleksu Digital Knowledge Village w Warszawie. Optymalnie zaprojektowana przestrzeń studyjna i eventowa pozwala na realizację zarówno mniejszych przedsięwzięć, jak i dużych produkcji w jakości telewizyjnej. Studia o powierzchni od 54 do 330 m2 posiadają infrastrukturę umożliwiającą łączenia między studyjne. Symetryczne łącze internetowe o dużej przepustowości zapewniają bezpieczeństwo i wydajność.

Wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Studio z ekranem LED, GreenScreen, studia wirtualne, AR, połączenia zdalne, realizacje kilku streamów jednocześnie w różnych językach, platforma eventowa, zaangażowanie uczestników, postprodukcja, dedykowana przestrzeń eventowa – wachlarz możliwości realizacji z nami jest bardzo szeroki: konferencje zdalne, eventy hybrydowe, spotkania stacjonarne, sesje zdjęciowe i nagrania, podcasty i audiobooki.

Zaplanowane wydarzenie hybrydowe i stacjonarne w przypadku zwiększonych obostrzeń z łatwością można zmienić tu w atrakcyjną i angażującą formę zdalną – online.

Więcej informacji: www.digitalspace.pl