ODPOCZNIJ Z WUKADKĄ LATEM

W dniu 3 lipca 2021 r. rusza kampania pn. „Odpocznij z WuKaDką latem”. Podczas letniej akcji Warszawska Kolej Dojazdowa będzie zachęcać do aktywnego wypoczynku, odwiedzania ciekawych miejsc położonych w pobliżu linii WKD oraz do brania udziału w wydarzeniach kulturalnych przygotowanych przez lokalne gminy.

W ramach kampanii „Odpocznij z WuKaDką latem” Spółka przygotowała wspólnie z zaprzyjaźnionymi instytucjami wiele atrakcji i propozycji uprzyjemniających letni czas. Każdy kto chce spędzać wakacje z WKD będzie mógł znaleźć na stronie internetowej www.wkd.com.pl oraz na monitorach LCD w pociągach informacje jak atrakcyjnie a zarazem aktywnie spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi, oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć od zgiełku miasta. Od 3 lipca do 31 sierpnia br., co tydzień, w specjalnie przygotowanym „Kalendarzu Wydarzeń” będą publikowane m.in.:
– informacje o możliwości indywidualnej organizacji oraz uczestnictwa w zorganizowanych wraz ze Stowarzyszeniem Zielone Sąsiedztwo ciekawych wycieczkach rowerowych i pieszych połączonych z przejazdami pociągami WKD;
– zaproszenia na najciekawsze imprezy organizowane przez zaprzyjaźnione instytucje związane z poszczególnymi miastami mieszczącymi się na linii WKD;
– mapki graficzne z trasami wycieczkowymi do ciekawych miejsc kultury i sztuki znajdujących się w pobliżu linii WKD oraz o możliwościach połączeń skorzystania z dodatkowych atrakcji sprzyjających łapaniu chwil relaksu w mieście;
– zaproszenia i propozycje do aktywnego spędzenia wolnego czasu z najmłodszymi pasażerami WKD;
– pomysły na inspirujące i pouczające zabawy i konkursy rodzinne z nagrodami, pozwalające na poszerzenie wiedzy o historii regionów przez które przebiega linia WKD.

Dodatkową atrakcją tegorocznych wakacji dla wszystkich spragnionych odprężenia w czasie wolnym jest STREFA RELAKSU jaką WuKaDka wraz z ZGKiM Milanówek przygotowała na terenie basenów otwartych w Milanówku (ul. Sportowa 7). To w tym miejscu stworzony został punkt spotkań z WuKaDką, połączony ze strefą zabaw dla dzieci i dorosłych. Dla osób, które zgłodnieją podczas korzystania z zabaw wodnych na basenach zapraszamy do kosztowania kuchni serwowanej przez food trucki, potraw z grilla oraz deserów w postaci lodów i gofrów. Ponadto dla pasażerów WKD od 3 lipca 2021 r. w kasach biletowych WKD będą dostępne bony upominkowe (łącznie 1000 szt.) upoważniające do zniżek na zakupy gastronomiczne w 3 lokalizacjach food trucków, tj.:
– Stacja Grodzisk Mazowiecki Radońska,
– Stacja Komorów WKD,
– na basenach zewnętrznych w Milanówku ul. Sportowa 7.

WuKaDka zaprasza do wspólnego spędzania czasu i łączenia podróży pociągami WKD z atrakcjami proponowanymi pasażerom podczas tegorocznych wakacji.

Życzymy miłej zabawy i wielu chwili odprężenia na linii WKD.

Źródło: Warszawska Kolej Dojazdowa