Podróże z flagą Mazowsza – rusza 3 edycja konkursu fotograficznego

Podróżuj, fotografuj, wygrywaj! Rusza III edycja konkursu „Podróże z flagą Mazowsza” organizowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną i Agencję Rozwoju Mazowsza S.A., pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Dziel się pasją podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz różne zakątki regionu, zwiedzasz Polskę, czy też odkrywasz odległe kraje, flaga Mazowsza może towarzyszyć Ci w tych niezapomnianych chwilach. Odkrywaj piękne krajobrazy, historyczne zabytki, letnie wydarzenia kulturalne i bądź dumny z bycia mieszkańcem województwa mazowieckiego.

Wyślij swoje najlepsze zdjęcie z podróży, na których uwiecznisz flagę Mazowsza i miej szansę na nagrodę pieniężną. Wakacyjne fotografie można przesyłać do 15 września 2024 r. W puli nagród czeka łącznie 25 000. zł. Zwycięzców wybierze jury, które wyłoni łącznie 6 najlepszych zdjęć w każdej kategorii.

Konkurs jest adresowany do osób, które planują aktywne wakacje. Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w konkursie za zgodą dorosłych opiekunów.

W tym roku miłośnicy fotografii będą fotografować w dwóch kategoriach:

OPEN – dla pasjonatów i miłośników fotografii amatorskiej
PRO – dla profesjonalnych fotografików

Autorzy najlepszych zdjęć oprócz nagród finansowych mogą liczyć na promocję swoich prac, w czym pomoże m.in. publikacja zwycięskich zdjęć w formie kalendarza na 2025 rok, w mediach społecznościowych oraz wystawy plenerowej.

Celem konkursu jest wzmacnianie tożsamości regionalnej, a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i zainteresowania regionem – jego historią, naturą i atrakcjami turystycznymi. Na zdjęciach mogą się znaleźć zarówno ciekawe krajobrazy, zabytki, jak i wakacyjne wydarzenia kulturalne.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia konkursowe wraz ze zdjęciem, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgodą opiekunów na udział w konkursie, należy wysłać w formularzu elektronicznym na stronie https://forms.gle/beWnxzX1j1GXACVs9

REGULAMIN_Podroze_z_flaga_Mazowsza 2024

Zalacznik-nr-1-Oświadczenie-dla-osob-niepelnoletnich

Zalacznik-nr-2-Lista-Punktow-Informacji-Turystycznej