POT ZAPRASZA NA IV TURYSTYCZNE MISTRZOSTWA BLOGERÓW

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Celem akcji jest promocja krajowej turystyki zrównoważonej, ograniczenie szkodliwego wpływu turystów na środowisko, promocja zdrowego trybu życia i poznanie miejsc poza utartymi szlakami.

Rafał Szlachta, prezes POT, powiedział: „Zachęcam wszystkich polskich blogerów turystycznych do wzięcia udziału w mistrzostwach! Zwłaszcza tych, którzy dobrze znają swój region, odkrywają miejsca mniej znane i zarażają innych pasją do podróżowania. Mam nadzieję, że konkurs będzie dla Was świetną zabawą, a my dzięki Waszej pracy poznamy smaki, historie i miejsca, o których jeszcze nie słyszeliśmy.”

Konkurs jest podzielony na dwa etapy. Aby wziąć udział w etapie pierwszym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany do Mistrzostw? Do tegorocznej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprasza twórców, których blogi mają min. 4 tysiące unikalnych użytkowników miesięcznie, a na Facebooku i Instagramie obserwuje ich min. tysiąc followersów. Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołane Jury.
16 blogerów, którzy uzyskają najwyższe oceny, przejdzie do drugiego etapu konkursu.

Drugi etap konkursu będzie polegał na promowaniu wskazanego regionu. Każdy bloger będzie musiał przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo.

Dodatkowo w każdym z wpisów, a także w materiale wideo, musi ukazać się wzmianka o możliwości realizacji Polskiego Bonu Turystycznego oraz adnotacja o tym, że materiał powstał w wyniku Mistrzostw organizowanych przez POT i że partnerem blogera była dedykowana mu regionalna organizacja turystyczna.

Za awans do najlepszej szesnastki uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 3,5 tys. zł netto.

Nagrody dla zwycięzców IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów:
– Laureat 1 miejsca – nagroda główna o wartości 10 000 zł (netto),
– Laureat 2 miejsca – nagroda o wartości 5000 zł (netto),
– Laureat 3 miejsca – nagroda o wartości 3500 zł (netto).

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 października do godz. 23:59.

Szczegóły i regulamin konkursu:
https://mistrzostwablogerow.polska.travel/