POZNAJCIE MOJE MAZOWSZE

Mazowsze. Wydawałoby się, że to świetnie znany region, że nie skrywa już przed nami żadnych tajemnic… Ale czy na pewno?

Każdego dnia przekonujemy się, jak wiele jest w naszym regionie do odkrycia! Niezwykłych, zaskakujących, mało znanych, a atrakcyjnych miejsc jest na Mazowszu mnóstwo! I cały czas powstają lub odkrywane są kolejne: leśne polany pełne poziomek, piaszczyste plaże nad rzekami, tajemnicze postindustrialne zabudowania, stare dworki, uroczyska owiane legendami o ukrytych skarbach lub zatopionym mieście. W niedużych miejscowościach kryją się czasem maleńkie prywatne muzea i izby pamięci, zadziwiające ofertą gospodarstwa agroturystyczne lub miejsca, w którym można w wyjątkowy sposób spędzać czas.

Macie swoje wyjątkowe miejscówki? Chcecie, by inni także je odkryli? Zaproście nas hasłem #PoznajcieMojeMazowsze! Przybędziemy, zobaczymy, opowiemy o nich w naszym serwisie www.modanamazowsze.pl, na facebooku i instagramie.

Czekamy na Wasze zaproszenia. Zamieśćcie w nich pięć zdań uzasadnienia: dlaczego powinniśmy przyjechać naszym kamperem do miejsca, które polecacie? Dołączcie kilka zdjęć i wyślijcie je do nas.

Wybierzemy 10 najbardziej intrygujących zaproszeń i odwiedzimy polecane miejsca w czasie wakacji!

Zgłoszenia wysyłajcie do nas na Facebooka Moda na Mazowsze. Termin zbierania zgłoszeń do 5 sierpnia 2023