PRESS TOUR MROT DUŻYM SUKCESEM

Olbrzymim sukcesem zakończył się Press Tour zorganizowany przez MROT w związku z rozpoczęciem sezonu turystycznego 2020 na Mazowszu. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 30 dziennikarzy i fotoreporterów prasy, radia, telewizji, Internetu oraz agencji prasowych i fotograficznych. Press Tour MROT odbył się w dniu 20 maja br., a najważniejszymi miejscami na trasie były Pułtusk i Twierdza Modlin.

Był to jak do tej pory najliczniejszy Press Tour zorganizowany przez MROT. Na liście mediów reprezentowanych w trakcie imprezy były zarówno brażowe media turystyczne jak Wasza Turystyka, Rynek Turystyczny, Meeting Planer, Magazyn Świat, jak również TVP2, Telewizja Mazowsze, Radio Kolor, Polska Agencja Prasowa, Interpress Photo, dzienniki Rzeczpospolita i Superexpress oraz liczne internetowe portale lifestylowe i turystyczne.

W programie imprezy znalazły się m.in.:
– konferencja prasowa „Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu” z udziałem:
o Pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego,
o Pani Izabeli Stelmańskiej – Prezeski Zarządu MROT,
o Pana Wojciecha Gregorczyka – Burmistrza Miasta Pułtusk,
o Pana Mateusza Miłoszewskiego – Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk,
o Pana Michała Kisiela – Dyrektora Domu Polonii i Hotelu Zamek w Pułtusku.
– udział w I Mazowieckim Zlocie Caravaningowym na terenie Hotelu Zamek w Pułtusku,
– zwiedzanie Zamku w Pułtusku oraz rejs gondolami po Narwi,
– zwiedzanie atrakcji Pułtuska i przejazd Eko-Busem trasą turystyczną z przewodnikiem,
– zwiedzanie Certyfikowanego Produktu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej – Twierdza Modlin wraz z degustacją komentowaną win z Winnicy Dwórzno,
– spotkanie kulinarne połączone z kolacją.

W kolejnych dniach będą pojawiały się liczne publikacje z relacjami z odwiedzanych miejsc, co z pewnością spopularyzuje mazowieckie atrakcje turystyczne i zainspiruje do podróży i zwiedzania Pułtuska i okolic oraz Twierdzy Modlin.

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zachęcona olbrzymim zainteresowaniem mediów oraz sukcesem promocyjnym wydarzenia już w tej chwili planuje organizację kolejnych tego typu imprez w trakcie nadchodzącego sezonu turystycznego.

Zdjęcia: Archiwum MROT