RUSZYŁA REJESTRACJA NA MISF 2023

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023, to wyjątkowe wydarzenie poświęcone tematyce ESG (Environmental, Social, Governance) w podróżach służbowych i kongresach. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 listopada w Warszawie. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna jest partnerem wydarzenia ze statusem Host Destination Partner.

Zapraszamy liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej. Forum gościć będzie liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy i jest prowadzone w języku angielskim. Rejestracja dostępna jest na stronie www.congressesg.com.

W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym:
– Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie,
– Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej.
– Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Przed nami wydarzenie poświęcone tematyce zrównoważonych praktyk w branży kongresowej oraz podróżach służbowych. Forum ma na celu promowanie idei ESG oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ekspertów z tej dziedziny na zasadzie prezentacji oczekiwań liderów biznesu oraz wprowadzanych rozwiązań ze strony branży business travel. MISF ma za zadanie stworzyć platformę współpracy dla wszystkich zaangażowanych we wdrożenie zasad ESG w branży spotkań w Polsce i Regionie.

Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji oraz harmonogramu wydarzenia znajdują się na stronie www.congressesg.com. W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: contact@congressesg.com.

Źródło i grafika: Materiały prasowe organizatora