RUSZYŁA REJESTRACJA NA XIII FORUM PROMOCJI TURYSTYCZNEJ

Można już dołączyć do jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. XIII edycja Forum Promocji Turystycznej organizowane przez portal WaszaTurystyka.pl odbędzie się 11 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podczas tego spotkania organizatorzy skupią się na kluczowych aspektach przyszłości branży turystycznej. W trakcie trzech sesji tematycznych debaty będą dotyczyć wpływu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rozwój turystyki, strategii związanych z promocją destynacji turystycznych oraz wyzwań i możliwości rozwoju turystyki zorganizowanej.

Forum Promocji Turystycznej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych relacji biznesowych i dzielenia się doświadczeniami z ekspertami branży. Wydarzenie współtworzyć będą Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau, a całość wydarzenia wspiera Województwo Śląskie.

Do końca sierpnia można skorzystać z najniższej możliwej ceny biletów na XIII edycję Forum Promocji Turystycznej. Nie przegap okazji i zarejestruj się już teraz pod linkiem: https://forumpromocjiturystycznej.pl/kategoria-produktu/forum/

Źródło i grafika: www.WaszaTurystyka.pl