SUKCES KONFERENCJI MROT

Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się konferencja MROT dotycząca startu projektu Laboratorium Inicjatyw Turystycznych. Projekt LIT wzbudził bardzo duże zainteresowanie, o czym świadczy fakt, że w konferencji uczestniczyło łącznie ponad 80 przedstawicieli mediów i branży turystycznej.

Bezpośrednio po konferencji informacje o innowacyjnym działaniu MROT pojawiły się w najważniejszych mediach branżowych:
Wasza Turystyka
https://www.waszaturystyka.pl/mrot-dofinansujemy-projekty-naszych-czlonkow-powstaje-laboratorium-inicjatyw-turystycznych/
Wiadomości Turystyczne
http://www.wiadomosciturystyczne.pl/aktualnosci/6433,,,,ruszylo_laboratorium_inicjatyw_turystycznych.html
Rynek Turystyczny
https://www.rynek-turystyczny.pl/artykul/39584/powstalo-laboratorium-inicjatyw-turystycznych

Celem Laboratorium jest wsparcie istniejących i powstających na Mazowszu inicjatyw turystycznych poprzez przekazywanie wiedzy i kompetencji za pośrednictwem ekspertów i praktyków. Dla członków MROT w ofercie Laboratorium, oprócz programu inkubacji, znajdzie się program szkoleniowo-warsztatowy, wydarzenie pn. Forum Inicjatyw Turystycznych Mazowsza oraz internetowa platforma integracyjna.

Program Inkubacji i Rozwoju Inicjatyw Turystycznych Mazowsza to pierwsza w Polsce tego typu forma wsparcia komercjalizacji marek i produktów turystycznych regionu. Do udziału w projekcie zachęcamy inicjatywy turystyczne, które składają się z co najmniej 3 inicjatorów, z których minimum jeden jest członkiem MROT.

W pilotażowej edycji projektu MROT zamierza wesprzeć do 2 wybranych inicjatyw zestawem świadczeń o wartości do 50 tys. złotych każdy.

Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące projektu Laboratorium Inicjatyw Turystycznych wraz z harmonogramem działań dostępne są dla wszystkich zainteresowanych na stronie: https://www.mrot.pl/category/lit/ oraz w zakładce LIT menu głównego strony www.mrot.pl

Zapraszamy do współpracy!

Zdjęcia: Archiwum MROT