SZPILKI W PLECAKU RUSZAJĄ W KAMPANII ODPOCZNIJ NA MAZOWSZU

Kolejni blogerzy turystyczni ruszją na wybrane przez siebie szlaki Mazowsza. Wśród nich jest Ewa Chojnowska – Lesiak – autorka bloga szpilkiwplecaku.pl mogąca pochwalić się 18,6 tys. fanów na Facebooku i 57,9 tys. followersów na Instagramie.

Nacodzień jest pilotem egzotycznych wycieczek zagranicznych. Najlepiej czuje się wśród prostych ludzi i dzikiej natury Afryki Równikowej: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpiecznym raftingu na Białym Nilu. Nie boi się wyzwań i przekraczania granic swojej wytrzymałości, co pokazała w programie Polsatu Wyspa Przetrwania.

Laureatka Nagrody Specjalnej Plebiscytu #Hashtagi Roku 2018 See Bloggers. W rankingu Jasona Hunta najbardziej wpływowych blogerów 2018 roku znalazła się w brązowej dziesiątce, a w 2019 w srebrnej dziesiątce.

Ewa wielokrotnie występowała na festiwalach, targach i innych eventach podróżniczych a także jako ekspertka w programach publicystycznych w radio i telewizji na temat podróży, w tym TravelChannel „Subiektywny Ranking Naj”.

Na Mazowszu wybrała następujące miejsca, które odwiedzi i atrakcje, z których skorzysta w dniach 2-4 czerwca:
– kajaki nad Świdrem,
– weakboard w Wawa Wake,
– plaża w Ciszycy,
– Pułtusk.

Szukajcie jej postów na Facebooku i Instagramie.

Grafika: MROT