TERAZ POLSKA TURYSTYKA – KONKURS NA NAJLEPSZE PRACE MAGISTERSKIE

Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zapraszają młodych, ambitnych studentów i absolwentów studiów magisterskich do startu w konkursie „Teraz Polska Turystyka”, konkursie na najlepsze prace magisterskie z szeroko rozumianego obszaru polskiej turystyki: jej rozwoju, promocji, konkurencyjności czy koncepcji marketingowych.

W rywalizacji mogą brać udział studenci i absolwenci studiów magisterskich, których:

• prace dotyczą turystyki krajowej lub przyjazdowej do Polski,
• prace zostały obronione i ocenione co najmniej na stopień bardzo dobry.
• prace zostały obronione w okresie nie wcześniejszym niż po 1 stycznia 2020 roku.

Rafał Szlachta, prezes POT, powiedział: „Z wielką nadzieją zapatrujemy się na konkurs „Teraz POLSKA TURYSTYKA”. W studentach i absolwentach studiów magisterskich drzemie olbrzymi potencjał, a ich prace mogą przynieść wiele interesujących spostrzeżeń w tematyce rozwoju i promocji turystyki krajowej oraz przyjazdowej do Polski. Nowe, świeże spojrzenie jest niezbędne w nowoczesnym marketingu, a wymiana doświadczeń środowisk akademickich będzie nieocenionym wkładem w polską edukację. Pragniemy wykreować i wyróżnić młode talenty, dlatego bardzo gorąco zachęcam do udziału w konkursie.”

Celem konkursu jest promocja młodych talentów, których pasja i poziom wiedzy o aktualnych trendach czy koncepcje marketingowe o polskiej turystyce zostały starannie zwarte w obronionych pracach magisterskich, wzrost rozpoznawalności potencjału polskiej gospodarki turystycznej, wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków, pokazanie ich dokonań oraz ich wyróżnienie, jako przyszłych liderów i profesjonalistów w turystyce oraz wymiana i porównanie doświadczeń oraz osiągnięć dydaktycznych różnych środowisk akademickich.

Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, dodał: „Chętnie podejmujemy współpracę w tym zakresie, gdyż dysponujemy doświadczeniem zebranym podczas organizacji 11. edycji konkursu prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Promocja polskiej turystyki jest jedną z metod wspierania konkurencyjności kraju. Niewątpliwie jest to dziedzina, która ulega dynamicznym przemianom w ostatnim czasie, a zatem potrzeba jest systematycznych badań i analiz. Duże znaczenie ma również świeże i kompetentne spojrzenie młodych, dobrze wykształconych ludzi pełnych zapału do kontynuowania obranej tematyki – czy to na niwie teoretycznej, czy też praktycznej.”

Aby przystąpić do Konkursu prosimy przesłać do POT wypełnioną kartę zgłoszeniową. Szczegółowe warunki udziału zawiera regulamin. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 sierpnia 2022 r.

Szczegóły konkursu: https://www.pot.gov.pl/pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-teraz-polska-turystyka

Wybór najbardziej interesujących publikacji odbywać się będzie w drodze głosowania z udziałem środowiska ekspertów i nauki.

Organizatorami konkursu są Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.

Źródło i zdjęcie: Polska Organizacja Turystyczna / www.WaszaTurystyka.pl